توزیع بیش از ۵ هزار سبدکالا درقشم

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت قشم از توزیع ۵ هزار سبد کالا در شهرستان قشم تا امروز خبر داد. علی رهبری در نشست مسئولان قشم اظهارکرد:  برنامه ریزی های خوبی در توزیع سبد کالا در این شهرستان شده است؛ ۳ فروشگاه جهت عرضه سبد کالا در شهرستان قشم در نظر گرفته شد که در […]

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت قشم از توزیع ۵ هزار سبد کالا در شهرستان قشم تا امروز خبر داد.

علی رهبری در نشست مسئولان قشم اظهارکرد:  برنامه ریزی های خوبی در توزیع سبد کالا در این شهرستان شده است؛ ۳ فروشگاه جهت عرضه سبد کالا در شهرستان قشم در نظر گرفته شد که در این مراکز بیش از ۵ هزار نفر تا امروز سبد کالا دریافت کرده اند .

وی افزود : حدود نیمی ازساکنین جزیره قشم سبد کالا دریافت کرده اند و مابقی در آینده سبد کالای خود را دریافت می کنند .

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت قشم به اغلام توزیع شده در بین مردم قشم اشاره کرده و گفت: دراین مدت افزون بر ۱۷هزار و ۲۷۲کیلو مرغ منجمد، چهار هزار و ۴۴۳کیسه ۱۰کیلویی برنج و هشت هزار و  ۸۸۶بطری ۹۰۰گرمی روغن مایع در قالب سبد کالا بین این خانوارها توزیع شد و هزار و ۸۸۶بسته پنیر و دوهزار و ۴۶۴عدد شانه تخم مرغ نیز در قالب این سبد در بین خانوارهای قشمی یادشده در این مدت توزیع شده است.

رهبری نظارت بر بازار و تلاش برای ثبات قیمت‌ها از برنامه‌های مهم اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان قشم دانست افزود : سبد کالا به تنظیم بازار و کاهش قیمت اغلام در بازارها کمک زیادی کرده است.

وی بیان کرد: برای رفع مشکل ازدحام جمعیت در روستای رمکان از امروز سبد کالا توزیع می کند تا مردم روستا برای دریافت سبد کالا با مشکل روبرو نشوند .

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت قشم گواهی حمل تخم مرغ به جزیره قشم را یکی از مشکلات توزیع سبد کالا در قشم دانست و تاکید کرد :هیچ شهرستانی برای حمل تخم مرغ نیازی به مجوز حمل ندارد ولی جزیره قشم باید مجوز حمل تخم مرغ داشته باشند که این خود توزیع را کند می کند .

رهبری بیان کرد: توزیع سبد کالا تا پایان سال ادامه خواهد داشت و تمام افرادی که در جامعه هدف هستند را شامل خواهد شد .