توزیع اقلام ضرروی در قالب طرح محبت قشم

مدیرعامل موسسه فرهنگی قرآن و عترت پیامبراعظم(ص) قشم در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی الضحی گفت : همزمان با میلاد فرخنده حضرت فاطمه زهرا(س) با همراهی مردم خیر و خداجو شهرستان قشم اقلام پروتئینی در بین نیازمندان توزیع شد. عباس بازماندگان افزود : متاسفانه با افزایش شدید قیمت اقلام اساسی در شهرستان مشکلات بسیاری برای […]

مدیرعامل موسسه فرهنگی قرآن و عترت پیامبراعظم(ص) قشم در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی الضحی گفت : همزمان با میلاد فرخنده حضرت فاطمه زهرا(س) با همراهی مردم خیر و خداجو شهرستان قشم اقلام پروتئینی در بین نیازمندان توزیع شد.

عباس بازماندگان افزود : متاسفانه با افزایش شدید قیمت اقلام اساسی در شهرستان مشکلات بسیاری برای افراد نیازمند به وجود آمده است که نیاز دارد مردم خیر و نیکوکار شهرستان به این موضوع بیشتر توجه کنند.

وی بیان داشت : قاعدتا همه ما افراد نیازمند را می شناسیم و اگر هر کسی به اندازه توان خود به این افراد کمک کند بخش مهمی از مشکلات آنها رفع می شود.

بازماندگان اظهار داشت : طرح محبت در راستای اشاعه فرهنگ ناب محمدی(ص) از سوی این موسسه اجرا می شود و امیدوارم روز را شاهد باشیم که همه ما در سطح شهرستان این کار را انجام دهیم.

وی با اشاره به اینکه احسان و نیکوکاری از صفات همه مومنین است افزود: اشاعه فرهنگ و سیره نبوی می تواند راهگشای حل همه ی نامهربانی ها در جامعه باشد و برای رسیدن به این هدف همه باید تلاش کنند.

براساس این گزارش طرح محبت از سوی موسسه فرهنگی قرآن و عترت پیامبراعظم(ص)قشم در قالب فعالیت فرهنگی ، تبلیغی و توزیع اقلام ضروری و اساسی و با همراهی مردم خیر و نیکوکار در حال اجرا می باشد.