تفاوت کیفیت و قیمت نان قشم، با سایر نقاط باید رفع شود

فرماندار شهرستان قشم گفت: مردم این شهرستان به اندازه سایر نقاط کشور حق دارند از نان دارای کیفیت و قیمت مناسب استفاده کنند. به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قشم علیرضا نصری روز چهارشنبه در جلسه شورای آرد و نان قشم، پس از شنیدن گزارش های اعضای شورا، تاکید کرد: رضایت مردم بازخورد و معیار […]

فرماندار شهرستان قشم گفت: مردم این شهرستان به اندازه سایر نقاط کشور حق دارند از نان دارای کیفیت و قیمت مناسب استفاده کنند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قشم علیرضا نصری روز چهارشنبه در جلسه شورای آرد و نان قشم، پس از شنیدن گزارش های اعضای شورا، تاکید کرد: رضایت مردم بازخورد و معیار نهایی عملکرد همه دستگاه ها است. و باید سعی شود در همه بخش ها این رضایتمندی حاصل شود.

نصری با بیان اینکه هیچ دلیلی برای برطرف نکردن نواقص پذیرفتنی نیست، خاطرنشان ساخت؛ همانطور که در سراسر کشور نانوایی به عنوان شغل پردرآمد و شریف و اصیل در جریان است و مردم از قدرت انتخاب نان با کیفیت و قیمت مناسب برخوردار هستند، مردم شهرستان قشم هم حق دارند این نعمت پر برکت را در نهایت کیفیت مطالبه نمایند.

او از مسوولان حاضر در جلسه خواست با بررسی دقیق مشکلات، انجام بازدیدهای سرزده و جمعی و اعمال قاطعیت نواقص و نارضایتی های حوزه نان را بر طرف سازند.

فرماندار شهرستان قشم اذعان کرد همیشه افرادی پیدا می شوند که در صنوف مختلف بی توجه به حق مردم و اعتبار صنف، فقط سود شخصی را در نظر می گیرند. او خطاب به مسوولین اظهار داشت: برای اصلاح یا حذف این افراد از حوزه نان مردم بیش از این تعلل نکنند.

بر اساس این خبر در شهرستان قشم ۹۳ واحد نانوایی فعالیت دارند که از این تعداد ۴۲ واحد در شهر قشم و ۵۱ نانوایی در روستا ها فعال هستند. همچنین ۱۱ واحد آزاد پز در سطح شهرستان کار می کنند.