امروز

یکشنبه, ۲۵ مهر , ۱۴۰۰

  ساعت

۰۹:۵۷ قبل از ظهر

در حالی که متوسط طول عمر مدیریتی در سازمان منطقه آزاد قشم نزدیک به شش ماه محاسبه شده و  این تغییرات پی در پی باعث شده تا کارایی مدیران و توان برنامه ریزی آنان کاهش یابد بار دیگر شاهد تغییر مدیری بودیم که یک سال و شش ماه در این جزیره دوام نیاورد و جای خود را به دیگری داد.

تغییرات در حوزه معاونان سازمان منطقه آزاد که اکنون بیش از مدیران میانی شده در طول مدیریت مومنی به اوج خود رسیده است و این در حالی است که وی مدیران منصوبی خود را نیز هر از چند گاهی عزل و جایگزین می کند.

هر چند همیشه در احکام صادره همواره به تجارب و سوابق ارزشمند مدیران جدید اشاره می شود ولی معلوم نیست که این گونه تعاریف دوامی نیاورده و افراد دیگری با تجارب و سوابق به نظر بهتر منصوب می شوند اما این تغییرات را باید از دیدگاه دیگری مورد تحلیل و بررسی قرار داد.

اما در تازه ترین انتصاب طی حکمی از سوی حمیدرضا مومنی رئیس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم ، محرم بهاروند به عنوان سرپرست معاونت فنی و زیربنایی این سازمان منصوب شده است  که پیش از او احمد رییسی از ۳۰ فروردین ۹۵ به عنوان معاونت فنی و زیربنایی سازمان منطقه آزاد قشم در این سمت فعالیت داشت.

اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی