تشکیل شورای اداری در قشم باید برای حل مشکلات مردم باشد

امام جمعه شهرستان قشم در جمع شورای اداری این شهرستان گفت: شورای اداری باید مسیر حرکتی خود را به طرف حل مشکلات مردم سوق دهد نه فقط محلی برای دادن گزارش عملکرد مدیران باشد. حجت الاسلام رضا جوکار افزود :  مسئولین باید مردم را عضوی از خانواده ی خود بدانند و برای رفع مشکلات آنان […]

امام جمعه شهرستان قشم در جمع شورای اداری این شهرستان گفت: شورای اداری باید مسیر حرکتی خود را به طرف حل مشکلات مردم سوق دهد نه فقط محلی برای دادن گزارش عملکرد مدیران باشد.
حجت الاسلام رضا جوکار افزود :  مسئولین باید مردم را عضوی از خانواده ی خود بدانند و برای رفع مشکلات آنان شبانه روزی تلاش کنند و توجه بیشتر به عرصه حل مشکلات مردم باید در دستور کار مسئولین باشد.

وی بیان داشت: خدمت به مردم نباید به خاطر ترس از مسئول بالاتر  باشد چرا که خداوند ناظر بر اعمال مسئولین است و  همه باید کار خود را به نحو احسن انجام دهند.
امام جمعه شهرستان قشم با بیان این که یک دست صدا ندارد و همه باید برای رفع مشکلات با هم متحد شوند، گفت: مشکل بهداشت و درمان قشم با تلاش یک نفر حل نمی شود و این مسئله به توجه و همت جمع مسئولین نیاز داشت که در روز های گذشته شاهد ساماندهی و عملکرد قابل قبول در تنها بیمارستان قشم بوده ایم.

وی پانسیون پزشکی درشهرستان قشم مثل خیمه های عشایرنشینان یا شاید کمتردانست و افزود: پانسیون پزشکی شهرستان قشم در حد پزشکانی که از شهرستان های مختلف برای رفع مشکلات مردم به جزیره می آیند نیست ، این پانسیون در حد جزیره قشم نیست و برای مدیران ذی ربط قشم شرم آور است.

جوکاربا تاکید بر اینکه شورای اداری هر شهرستان به مصابه ی هیئت دولت درکشور است، اظهار داشت: هیئت دولت در کشور تشکیل می شود و مصوبات  و خروجی آن برای رفع مشکلات است نه دادن گزارش عملکرد ادارات. شورای اداری با وجود همه مدیران قدرت حل تمام مشکلات در شهرستان را داردو این شورا می بایست  برای رفع مشکلات مردم  هدف گذاری داشته باشد .
وی با گلایه از وضعیت واگذاری مسکن مهر در شهر قشم  گفت : بعضی از واحد های مسکن مهر به مردم قشم واگذار شده است ولی منزل بدون آب ، برق و امکانات رفاهی دردی را از مردم دوا نمی کند و  افرادی که در مسکن مهر ثبت نام کرده اند افراد فقیر و نیازمندی هستند که  چندین سال به امید زندگی در این منازلبه انتظار نشسته اند  لذا مسئولین مسکن مهر قشم در ساخت و سازها و واگذاری سرعت بیشتری در کارهایشان داشته باشند.