تریبون نماز جمعه محلی برای یادآوری و تذکر و بصیرت افزایی است

مسئول ستاد نماز جمعه شهرستان قشم گفت: اقامه نماز جمعه در شهرستان قشم همواره با استقبال مومنین همراه بوده است و این ستاد افتخار دارد به منظور آماده سازی فضای مطلوب اقامه نماز جمعه و رفاه نمازگزاران توفیق خدمت گزاری را داشته باشد.   علی واحدی در گفتگو با خبرنگار هرمز آنلاین با بیان این […]

مسئول ستاد نماز جمعه شهرستان قشم گفت: اقامه نماز جمعه در شهرستان قشم همواره با استقبال مومنین همراه بوده است و این ستاد افتخار دارد به منظور آماده سازی فضای مطلوب اقامه نماز جمعه و رفاه نمازگزاران توفیق خدمت گزاری را داشته باشد.

 

علی واحدی در گفتگو با خبرنگار هرمز آنلاین با بیان این که خدمت به نمازگزاران یک افتخار بزرگ است ؛ افزود : ادارت و نهادها همکاری خوب و مناسبی با ستاد نماز جمعه دارند و جای دارد از تمامی مسئولین عزیز که به هر نحوی در اقامه این فریضه سیاسی و دینی تلاش می نمایند تقدیر و تشکر نمایم.

وی تریبون نماز جمعه را محلی برای یادآوری و تذکر و بصیرت افزایی عنوان کرد و اظهار کرد : بحمد الله مردم قشم از عملکرد و پیگیری های امام جمعه محترم راضی هستند و در خطبه های ایشان هم مسایل دینی و سیاسی کشور و همچنین مشکلات مردم قشم مورد دقت و توجه است که این موضوع موجب پر شورتر شدن اقامه نماز جمعه قشم و افزایش بینش سیاسی شده است.

مسئول ستاد نماز جمعه شهرستان قشم گفت : این ستاد سعی نموده با اجرای برنامه های فرهنگی و تربیتی در کنار مراسم اصلی نماز جمعه ، وسیله ای برای تربیت و جذب نوجوانان به نماز جمعه فراهم نماید که در این راه از برادران و خواهران خوش فکر و با استعداد استفاده می شود و این ستاد آماده دریافت پیشنهادات و انتقادات سازنده برای بهبود اقامه نماز جمعه می باشد.

واحدی در پایان به مهترین برنامه های اجرا شده توسط این ستاد در سال ۹۲ اشاره کرد و از همه نمازگزاران برای عضویت در ستاد نماز جمعه شهرستان قشم دعوت نمود.

دیدار مردم و مسئولین و اعضای ستاد با امام جمعه ، غبارروبی قبور مطهر شهدا ، بیان احکام ما بین الصلاتین، تلاوت قرآن توسط قاری بین المللی قرآن کریم محمود صدیق منشاوی ، برپایی نمایشگاه محصولات فرهنگی و دستاورد های ستاد نماز جمعه ، راه اندازی مهد جمعه ، راه اندازی سامانه پیامکی ، تقدیر از فعالین نماز جمعه ، برگزاری مراسمات لیالی قدر ، مراسمات عزاداری ، تعویض تابلو تمثال شهدا ، نصب و راه اندازی سیستمهای خنک کننده ، اقامه نماز های عید فطر و قربان ، اعزام گروه استهلال ، ساماندهی سرویس ایاب و ذهاب ، برگزاری مراسمات عید غدیر و اربعین حسینی و دیگر برنامه های فرهنگی از جمله اقدامات ستاد نماز جمعه در سال ۱۳۹۲ می باشد.