ترابری مسافر در بنادر قشم به مرز بیش از ۱۱ میلیون نفر سفر رسید

سرپرست اداره بنادر و دریانوردی قشم از ترابری ۱۱ میلیون و ۴۰۰ هزار نفر- سفر از در ۱۰ ماهه سال جاری در بنادر جزیره عجایب هفتگانه خلیج فارس خبر داد. علی اشتری در گفتگویی خبری ضمن  تشریح آمار عملکرد بنادر قشم طی دوره زمانی ده ماهه سال ۹۶ اظهار داشت: طی این مدت، پنج میلیون […]

سرپرست اداره بنادر و دریانوردی قشم از ترابری ۱۱ میلیون و ۴۰۰ هزار نفر- سفر از در ۱۰ ماهه سال جاری در بنادر جزیره عجایب هفتگانه خلیج فارس خبر داد.

علی اشتری در گفتگویی خبری ضمن  تشریح آمار عملکرد بنادر قشم طی دوره زمانی ده ماهه سال ۹۶ اظهار داشت: طی این مدت، پنج میلیون و ۴۱۸ هزار و۶۱۶  تن انواع کالای نفتی و غیر نفتی تخلیه و بارگیری شد.

وی افزود: از این رقم پنج میلیون و ۳۲۱ هزار و ۶۰۶ تن مربوط به کالای غیر نفتی و ۹۷ هزار و ۱۰ تن به فرآورده های نفتی اختصاص دارد.

صادرات و واردات بیش از ۲۱۴هزار تن کالا

سرپرست اداره بنادر و دریانوردی قشم از صادرات و واردات حدود  ۲۱۴ هزار و۷۲۰ تن کالای غیر نفتی در این جزیره  طی سال جاری خبر داد و افزود: از ابتدای سال جاری تا کنون، ۱۱۳هزار و ۸۵۰ تن کالای صادراتی و۱۰۰ هزار و۸۷۰ تن محموله وارداتی تخلیه و بارگیری شد.

اشتری حجم عملیات کاپوتاژ کالای غیر نفتی در بنادر این جزیره را بالغ بر ۵ میلیون تن اعلام کرد.

ترابری ۱۱.۴ میلیون نفر سفر طی ۱۰ ماه گذشته

این مقام مسول همچنین با اشاره به کارنامه فعالیت های مسافری در جزیره قشم گفت: طی ۱۰ ماه اخیر، ترابری ۱۱ میلیون و ۳۸۶ هزار و۱۴۳ نفر – سفر در بنادر مسافری قشم به انجام رسید.

تخلیه و بارگیری حدود ۶۴۹۷ TEU کانتینر

سرپرست اداره بنادر و دریانوردی قشم در پایان گفت: طی این مدت، شش هزار و  ۴۹۷ TEU کانتینر در بنادر بهمن و کاوه تخلیه و بارگیری شد.