امروز

شنبه, ۲۶ آبان , ۱۳۹۷

  ساعت

۱۸:۲۵ بعد از ظهر

 ابوالقاسم جراره نماینده مردم مرکز هرمزگان در مجلس شورای اسلامی در نطق اضطراری خود  گفت:  قطعنامه حقوق بشری سازمان بین الملل به کسانی که دنبال ارتباط با کدخدا بودند نشان داد که کدخدا قابل اعتماد نیست و حرفهای منتقدان را ثابت کرد.

وی با اشاره به رواج  توهین به منتقدان توسط دولت اظهار کرد: ودولتیان از بالا به پایین هرکسی را که انتقاد کند جای پاسخ مورد  توهین و اهانت قرار می دهند.

جراره با بیان اینکه دولت به اولویت های مردم توجه نمی کند که باعث بی اعتمادی مردم می شود، افزود:در روزهای اخیر وام های ۲۵ میلیون تومانی خودرو به روش های گوناگون برای حل مشکل خودرو سازها ارائه شد اما برای پرداخت وام سه میلیون تومانی ازدواج دچار مشکل هستیم.
وی تصریح کرد: اولین اصل اقتصاد ثبات است که متاسفانه در کشور شاهد آن نیستیم .

نماینده مردم هرمزگان با بیان اینکه ضعف مدیریتی در استان هرمزگان مزمن است، تاکید کرد:  در سیلی از هفته قبل اعلام می شود  ۱۳ نفر به کام مرگ می روند و  جان مردم در استان ما فدای ضعف مدیریتی می شود.

وی با اشاره به ممانعت مدیر استان از جابجایی بیمارستان مخروبه افزود: چرا مسئولین برای رسیدن به اهدافشان با جان مردم بازی می کنند و با خواسته های غیر معقولشان مانع از انتقال این مکان درمانی می شوند.

جراره تصریح کرد:افرادباسابقه استان از بدنه استان کنار گذاشته می شوند و افراد که هیچ گونه سابقه مدیریتی ندارند وارد هرمزگان می شوند.
وی با بیان اینکه استان هرمزگان فدای بازی های سیاسی می شود، گفت: شنیدها حاکی از  الحاق بخش هایی از هرمزگان به فارس دارد لذا به وزیر کشور اخطار می کنم به هیچ وجه به فکر واگذاری بخش هایی از هرمزگان نباشد.

نماینده مردم بندرعباس با اشاره به نحوه غلط  واگذاری آلومینیوم تاکید کرد: منابع هرمزگان گوشت قربانی مرکزنشینان شده است خیلی راحت بین خودشان تقسیم می کنند.

وی تاکید کرد: به وزیر اقتصاد تذکر جدی می دهم که سریعا جلوی این واگذاری رو بگیرند.

لینک خبر : https://hormozonline.ir/?p=13382
اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:

دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی