تحویل آمبولانس دریایی به شبکه بهداشت و درمان جزیره قشم

آمبولانس دریایی شرکت مدکندآلو با ۷۰۰ هزار دلار هزینه تولید با هدف ارائه خدمات درمانی به شبکه بهداشت قشم تحویل شد . این دومین شناوری است که از طرف مدیرعامل شرکت شناور سازی مدکندآلو به عنوان یک اقدام خیرخواهانه به شبکه بهداشت و درمان شهرستان قشم اهدا می شود. تجهیزاتی همچون دی سی شوک قلبی، مانیتورینگ […]

آمبولانس دریایی شرکت مدکندآلو با ۷۰۰ هزار دلار هزینه تولید با هدف ارائه خدمات درمانی به شبکه بهداشت قشم تحویل شد . این دومین شناوری است که از طرف مدیرعامل شرکت شناور سازی مدکندآلو به عنوان یک اقدام خیرخواهانه به شبکه بهداشت و درمان شهرستان قشم اهدا می شود.

تجهیزاتی همچون دی سی شوک قلبی، مانیتورینگ قلبی، کیف احیا، اسکوپ، ونتیلاتور، پالس اکسی متر، ساکشن، لانگ بکبورد، کپسول اکسیژن، تخت بیمار و سایر داروها و نیز امکانات مورد نیاز اورژانسی به همراه کادر درمانی و ناوبری از سوی شبکه بهداشت و درمان شهرستان قشم برای این شناور تامین شده است.

این شناور با بدنه فایبرگلاس در ابعاد ۱۲ متر طول، عرض ۶۰.۴ متر و آب خور ۱.۱ متر با قابلیت دریابانی تا گرید ۴ با استفاده از قدرت پیشرانه دو موتور ۳۵۰ HP چهار زمانه یاماها در مجموعه شناور سازی مدکندآلو ساخته شده است.

این آمبولانس دریاییکه توسط  شرکت مدکندآلو منطقه آزاد قشم طراحی شده است، دارای دو تخت ویژه بیمار و قابلیت حمل ۳ خدمه ناوبری، ۲ نفر کادر درمانی و دو نفر همراه بیمار است.