تحصیل بیش از چهار هزار دانش آموز قشم در مدارس تخریبی

مدیرآموزش وپرورش قشم گفت: قریب به چهار هزار و ۱۶۰دانش آموز شهری و روستایی شهرستان قشم در ۱۵۱کلاس و در ۱۸ مدرسه تخریبی مشغول تحصیل هستند. بهرام پوراشرف با بیان اینکه با توجه به شرایط آب و هوایی جزیره قشم، نیاز به نگاه دلسوزانه بیشتری به مدا۵رس این شهرستان  باید صورت بگیرد، خاطر نشان کرد: در این […]

مدیرآموزش وپرورش قشم گفت: قریب به چهار هزار و ۱۶۰دانش آموز شهری و روستایی شهرستان قشم در ۱۵۱کلاس و در ۱۸ مدرسه تخریبی مشغول تحصیل هستند.

بهرام پوراشرف با بیان اینکه با توجه به شرایط آب و هوایی جزیره قشم، نیاز به نگاه دلسوزانه بیشتری به مدا۵رس این شهرستان  باید صورت بگیرد، خاطر نشان کرد: در این شهرستان ۱۸ مدرسه تخریبی وجود دارد که از این تعداد، ۶ مدرسه شهری و ۱۲ مدرسه در روستا روستا واقع هستند.

وی افزود: قریب به چهار هزار و ۱۶۰دانش آموز در ۱۵۱ کلاس درس است مدارس تخریبی و در شرایط نامطلوب فیزیکی مدارس مشغول به تحصیل هستند.

پوراشرف اظهار داشت: در تلاش هستیم که با کمک خیرین، نوسازی و منطقه آزاد قشم، از نظر فضای فیزیکی مدارس و تجهیزات شرایط مطلوب تری را برای تحصیل دانش آموزان فراهم شود که مساعدت و نگاه دلسوزانه بیش از پیش مسئولین را می طلبد.

این مسئول اضافه کرد: ساختمان مدیریت آموزش و پرورش قشم که نیز دارای قدمتی طولانی دارد و در زمره ساختمان های تخریبی به شمار می آید که این فرهنگیان این شهرستان نیست.

منبع : مهر