تازه ترین فعالیت صحنه ای موسیقی در قشم اجرا می شود

گروه موسیقی “رستاک” در تازه ترین فعالیت صحنه‌ای خود ۲۴ مهر ماه میزبان علاقه مندان موسیقی در جزیره قشم خواهد بود. سپهر سعادتی مدیر هماهنگی گروه موسیقی “رستاک” در گفتگو با خبرنگار ان با اعلام این خبر گفت: این کنسرت ۲۴ مهر ماه با اجرای قطعات منتخب دو آلبوم “همه اقوام من” و “سرنای نوروز” […]

گروه موسیقی “رستاک” در تازه ترین فعالیت صحنه‌ای خود ۲۴ مهر ماه میزبان علاقه مندان موسیقی در جزیره قشم خواهد بود.

سپهر سعادتی مدیر هماهنگی گروه موسیقی “رستاک” در گفتگو با خبرنگار ان با اعلام این خبر گفت: این کنسرت ۲۴ مهر ماه با اجرای قطعات منتخب دو آلبوم “همه اقوام من” و “سرنای نوروز” در جزیره قشم برگزار می شود.

وی درباره کنسرت‌های دیگر این گروه در شهرستان‌ها خاطرنشان کرد: روزهای ۲۷ مهر تا چهارم آبان ماه کنسرت هایی را در اراک، گرگان و یزد برگزار می کنیم البته کنسرت های دیگری نیز در شهرهای مختلف کشور برگزار می کنیم که با توجه به قطعی نبودن آنها نمی توانم نامی از شهرهای میزبان کنسرت ببرم.

سعادتی درباره تولید آلبوم جدید گروه رستاک تصریح کرد: روند پیش‌تولید آلبوم مدتی است که آغاز شده اما به دلیل وسواسی که گروه برای انتخاب قطعات دارد نمی توانیم برای ضبط عجله کنیم ضمن اینکه ضبط آلبوم های این چنینی نیازمند یک پروسه یک سال و نیمه است که باید طی سود از این رو تصور می کنم آلبوم جدید گروه طی دو سال آینده برای انتشار آماده شود.

نوازنده کنترباس در بخش پایانی صحبت‌های خود گفت: این آلبوم هم در سبک و سیاق آلبوم های قبلی گروه رستاک در حوزه موسیقی نواحی است که این بار سعی کردیم علاوه بر گنجاندن قطعات مشهور محلی به سراغ موسیقی مناطق بکر و مغفول مانده کشورمان برویم که به اعتقاد من برای علاقه مندان موسیقی جالب توجه خواهد بود.

گروه موسیقی “رستاک” از جمله گروه‌های فعال در حوزه موسیقی نواحی است که از سال ۷۶ در قالب یک گروه موسیقی تجربی فعالیت خود را آغاز کرد. این گروه با الهام از عناصر شنیداری موسیقی بومی ایران در شکلی نوین تاکنون آلبوم های “همه اقوام من”، “رنگواره های کهن” و “سرنای نوروز” را روانه بازار موسیقی کشور کرده است.

گروه موسیقی رستاک از آغاز فعالیت‌های خود تا کنون در تهران، شهرستان ها و کشورهای مختلف اروپایی کنسرت های متعددی را برگزار کرده است.