بیمارستان پیامبر اعظم (ص)قشم دهه فجر به بهره برداری می رسد

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم و رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان هرمزگان در دیدار از بیمارستان ۱۲۰ تختخوابی پیامبر اعظم (ص) قشم از بهره برداری این پروژه در دهه فجر خبر دادند. به گزارش هرمزآنلاین به نقل از هرمز، شهریار مشیری در نخستین اقدام پس از آغاز مسئولیت جدید خود به عنوان رئیس هئت مدیره […]

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم و رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان هرمزگان در دیدار از بیمارستان ۱۲۰ تختخوابی پیامبر اعظم (ص) قشم از بهره برداری این پروژه در دهه فجر خبر دادند.

به گزارش هرمزآنلاین به نقل از هرمز، شهریار مشیری در نخستین اقدام پس از آغاز مسئولیت جدید خود به عنوان رئیس هئت مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم به طور سرزده از روند فعالیت پروژه بیمارستان پیامبر اعظم (ص) بازدید کرد.

وی در سخنانی کوتاه گفت: امیدوارم با بهره برداری از بیمارستان ۱۲۱ تختخوابی پیامبر اعظم (ص) قشم، شاهد کاهش چشمگیر مشکلات درمانی در بخش های مختلف با بکارگیری پزشکان متخصص و فوق تخصص در این بیمارستان باشیم.

شهریار مشیری با اشاره به پیشرفت فیزیکی ۹۰ درصدی این بیمارستان افزود: سازمان منطقه آزاد قشم با ساخت و تجهیز این بیمارستان گام مهمی در مسیر سلامت مردم و انبوه میهمانان و مسافرانی که به این جزیره سفر می کنند برداشته است.

وی تصریح کرد: تمامی تجهیزات مورد نیاز این بیمارستان به جز دستگاه سیتی اسکن و ام آر آی با اعتباری بالغ بر ۱۶۰ میلیارد ریال خریداری شده و انتظار می رود این پروژه حوزه سلامت در دهه مبارک فجر به بهره برداری برسد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان هرمزگان نیز در این دیدار، بر آمادگی این دانشگاه جهت خرید یک دستگاه سیتی اسکن وهمچنین تامین کادر پزشکی و پیراپزشکی بیمارستان پیامبر اعظم (ص) قشم تاکید کرد.

دکتر محمد شکاری بهره برداری از این بیمارستان را برای توسعه این منطقه بسیار حائز اهمیت دانست و از تلاش سازمان منطقه آزاد قشم در زمینه خدمات بهداشت و درمان در بزرگترین جزیره خلیج فارس تقدیر کرد.

حجت الاسلام عبدالرضا شادکام مشاور و مدیرکل حوزه مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم، مومنی  معاون عمرانی و جمع دیگری از مدیران این سازمان به  همراه تنی چند از مسئولان دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان، مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم و رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان هرمزگان را در این بازدید همراهی کردند.