امروز

سه شنبه, ۵ مرداد , ۱۴۰۰

  ساعت

۱۹:۰۶ بعد از ظهر

بیانیه بسیج رسانه هرمزگان به مناسبت روز استکبار ستیزی ، سیزدهم آبان ماه ۹۴

مرگ برآمریکای خبیث و بد عهد،شیطان بزرگ قرن

روز ۱۳ آبان، یادآور حوادث مهمی است که در شکل گیری انقلاب اسلامی و بیرون راندن مظهر استکبار یعنی آمریکا از ایران نقش اساسی داشته است.

۱۳ آبان، روز کشتار دانش آموزان، روز تسخیر لانه ی جاسوسی آمریکا به دست دانشجویان ولایت مدار وبه تعبیر آن معماربزرگ انقلاب دوم است.

این مناسبت ها ایجاب می کند که همه باهم به قول آن بزرگ زادِ خورشیدگون، هرچه فریاد داریم بر سر آمریکا بزنیم.

سیزده آبان از جمله روزهای پرفروغی است که در تاریخ ایران زمین، همواره برجسته و سربلند است.

سیزده آبان، روزی است که فرزندان ایثارگر و فداکار این مرز و بوم به جهانیان فهماندند که با توکل به قدرت ایمان می توان در برابر هر طاغوتی که هر چند خودش را قدرت مند نشان دهد ایستادگی کرد.

در سیزده آبان ثابت شد که با تکیه بر قدرت آن بزرگوار آفریننده و توانای زنده می توان، استعمار را به خاک مذلت افکند.
حماسه ی سیزده آبان ثابت کرد ه که همه ی قدرت های شیطانی و طاغوتی، از درون، پوچ و پوشالی هستند لیکن با ابزار رسانه غوغا سالاری می کنند که می طلبد همه فعالان جبهه رسانه ومطبوعات اسلام ناب محمدی هشیارتر عمل نمایند.

به جای اینکه تکرار کننده باشند کمک کننده تفکر اسلام ناب باشند.

در این حماسه، مردم ولایت مدار ما به لطف پوشش های فاخر برخی ازرسانه های انقلابی ، خویشتن را باور کردند و به چشم خود دیدند آن قدرتی که در ذهن عده ای کج اندیش و کوته فکر هم چون کوهی استوار است، «کاهی» بیش نیست.

در سیزدهم آبان، وحدت کلمه معنا شد؛ تکیه بر محبوب بندگان و خدای خمینی کبیر، تفسیر شد و قدرت رهبری دینی بار دیگر تجربه گشت.

حماسه ی سیزده آبان به همه ی مستضعفان آموخت که می توانند چپاول گران را به زباله دان تاریخ بسپارند و درسی بزرگ را یاد آور مسلمانان شد که در معبد انسانیت، آزادانه و آگاهانه در برابر عظمت مکتب توحید، به نماز بایستند، تنها در برابر «اللّه » به کرنش و سجود بنشینند و جز او، همه را طرد کنند.

این واقعه خجسته به دل های مؤمنان قوت بخشید و غروری مقدس و حماسه آفرین را در آنان زنده کرد. پرتوی تابناک از انوار الهی بر آنان تابانید و درس هایی بزرگ از شهادت و رشادت و دلیری به آنان آموخت.

در سیزدهم آبان، مردم سرافراز ایران به همه ی مستضعفان جهان نشان دادند که دیوار ستم، سست و شکستنی است.

بیاییم با حضور پرشور خود بعنوان خبرنگارتراز انقلاب اسلامی همپای مردم ولایت مداری که با حضورهمیشگی ، حیات را از تحرّک و مبارزه و فریاد علیه مستکبران برای جهان اسلام ناب رقم زده اند با پوشش مناسب رسانه ای سرشاراز ثبت لحظات ماندگار سازیم و از هیچ قدرتی جز خداوند باک نداشته باشیم و در برابر هیچ گردن کشی، سر فرود نیاوریم.

اکنون که به یاری حق و با رشادتهای دلیر مردان این سرزمین جمهوری اسلامی در جهان و بالاخص منطقه دست برتر را دارد و آرمان حکومت واحد جهانی در حال محقق شدن است.

ما فعالان رسانه ومطبوعات بسیجی ضمن آگاهی از ظرفیت وتوانایی جایگاه خود در هندسه قدرت کنونی نظام اسلامی به خوبی درک کرده ایم و به همین خاطر اجازه نفوذ سیاسی،فکری و فرهنگی را به دشمن نداده و در برابرهرگونه تلاش دشمن برای ایجاد فاصله میان ملت و حاکمیت نیز ایستادگی خواهیم کرد .

ما امسال پرشورتر از سالیان گذشته فریاد مرگ بر آمریکا ی خود وهم وطنان خود را که نمادی از استکبارستیزی است پوشش خواهیم داد.
مرگ برآمریکا

“سازمان بسیج رسانه استان هرمزگان”

اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی