به مناسبت گرامیداشت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران ؛ زنگ انقلاب در مهد مبین قشم نواخته شد

همزمان با سومین روز از دهه مبارک فجر و به مناسبت گرامیداشت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران و با حضور ریاست بهزیستی شهرستان و مدیرعامل موسسه فرهنگی قرآن و عترت پیامبر اعظم(ص)قشم زنگ انقلاب در محل مهد کودک مبین قشم نواخته شد. اسماعیل کیانی رئیس بهزیستی شهرستان قشم در این مراسم ضمن گرامیداشت دهه مبارک […]

همزمان با سومین روز از دهه مبارک فجر و به مناسبت گرامیداشت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران و با حضور ریاست بهزیستی شهرستان و مدیرعامل موسسه فرهنگی قرآن و عترت پیامبر اعظم(ص)قشم زنگ انقلاب در محل مهد کودک مبین قشم نواخته شد.
اسماعیل کیانی رئیس بهزیستی شهرستان قشم در این مراسم ضمن گرامیداشت دهه مبارک فجر گفت : همه از برکات انقلاب استفاده می کنیم ، پس خودمان را به صورت حقیقی باید مدیون انقلاب بدانیم،و با تربیت نسل کودک و نوجوان ادامه دهنده راه شهدا و انقلاب باشیم.
عباس بازماندگان مدیرعامل موسسه فرهنگی قرآن و عترت پیامبر اعظم ص در این مراسم با گرامیداشت یاد و خاطره امام و شهدا و دهه مبارک فجر بیان داشت : سعادت ما در گرو تربیت نیروی های مومن و متدین است و نیاز است که همه متولیان جهت تربیت نیروهای دینی و قرآنی تلاش کنند.

وی افزود: خردسالان مظهر پاکی و صداقت هستند و باید این پاکی در وجود آنها نهادینه شود.

بازماندگان با توجه به فعالیت‌های آموزشی موسسه اظهار داشت: تربیت خردسالان باید قرآنی و اسلامی باشد و مهد های کودک باید از شیوه های نوین و اسلامی استفاده کنند و این موسسه آمادگی کامل جهت آموزش اساتید و مربیان مهدهای کودک شهرستان را دارد.
براساس این گزارش مهد مبین قشم وابسته به موسسه فرهنگی قرآن و عترت پیامبر اعظم(ص) از سال ۱۳۸۷ فعالیت خود را شروع نموده است و تربیت قرآنی و اسلامی را در دستور کار خود قرار داده است و مورد توجه مردم این شهرستان قرار گرفته است.