بهره برداری از ۱۸ پروژه به مناسبت هفته دولت در قشم

فرماندار شهرستان قشم از افتتاح ۱۸ پروژه با اعتبار ۶۴ میلیارد و سیصد میلیون ریال در هفته دولت خبر داد عزت کمالزاده عباسی ضمن تبریک فرا رسیدن هفته دولت و گرامی داشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر با بیان این مطلب افزود: به مناسبت هفته دولت ۱۸ پروژه با اعتباری بالغ بر ۶۴ […]

فرماندار شهرستان قشم از افتتاح ۱۸ پروژه با اعتبار ۶۴ میلیارد و سیصد میلیون ریال در هفته دولت خبر داد

عزت کمالزاده عباسی ضمن تبریک فرا رسیدن هفته دولت و گرامی داشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر با بیان این مطلب افزود: به مناسبت هفته دولت ۱۸ پروژه با اعتباری بالغ بر ۶۴ میلیارد ریال در جزیره قشم ولارک افتتاح خواهد شد.

وی افزود : برنامه افتتاح پروژهای هفته دولت با حضور مسئولین شهرستان  انجام خواهد گرفت  که این برنامه شامل افتتاح نمادین ۴ پروژه خواهد بود.

فرماندار شهرستان قشم به مهمترین پروژه های افتتاحی درهفته دولت اشاره کرد و گفت : افتتاح ۳ اسکله شناور با اعتبار ۱۳ میلیارد ریال در لارک و قشم ، افتتاح ساختمان آبفای شهر درگهان با اعتبار ۶ میلیاردی ، سه طرح هادی روستایی بخش شهاب با اعتباری بالغ بر ۱۴ میلیارد ریال و برق رسانی و توسعه شبکه توزیع برق شهرستان با اعتبار ۲۶ میلیارد ریال به عنوان سمبل پروژه ها در مدت زمان دو روزه  در ففته دولت افتتاح خواهد شد .

کمالزاده عباسی بیان کرد: اعتبارات این پروژه از محل اعتبارات استانی ، ملی و اعتبارات داخلی دستگاه ها تامین شده است .

فرماندارشهرستان قشم به مزایای بهره برداری از این پروژه ها پرداخت و افزود : با افتتاح این پروژه ها ۱۵ هزار خانوارقشمی می تونند از این طرح ها افتتاح شده بهره مند شوند.