امروز

یکشنبه, ۱۰ مرداد , ۱۴۰۰

  ساعت

۰۳:۰۲ قبل از ظهر

جانشین فرمانده سپاه امام سجاد(ع) در مراسم تجلیل از پیشکسوتان و موثرین  بسیج گفت : در مکتب بسیج ولایت فقیه شجره طیبه و مردان و زنان مومن به عنوان شاخ و برگ آن و میوه آن نیز اقتدار ، صلابت و ایستادگی و ظلم ستیزی و حمایت از مظلومان است.

وی افزود :امروزه با تشکیل حلقه های صالحین و بصیرت افزایی و پایگاه ها ، بسیج پرچمدار جنگ نرم است و راه ورود دشمن را بسته است .
علی نژاد ادامه داد  : بسیج با صادر کردن روحیه و تفکر بسیجی دنیا را در پیچ تاریخی قرار داده است و به کشور ها آموزش داده که با تفکر بسیجی می توانند با استقلال از کشور خود دفاع کنند .
سرهنگ علی نژاد بسیج را یک نیروی الهی دانست و اظهار داشت : دشمن در جنگ سخت و نیمه سخت با تمام توان به جنگ ایران آمد ولی بسیج مردمی راه را دشمنان رابست و آنها را ناامید کرده است .

جانشین فرمانده سچاه امام سجاد(ع) با بیان اینکه روحیه بسیجی درعراق نفوذ کرده است ، بیان کرد : تفکر بسیجی هر کشوری را بیمه می کند و برای دوستان امید و برای دشمنان بیم آفرین می شود .
وی اظهار داشت : بسیج در ۸ سال دفاع مقدس و فتنه ۸۸ به عنوان بازوی ولایت فقیه درخشید و با حضور به موقع دشمنان نظام را از پای درآورد .
علی نژادبا بیان اینکه بسیج پرچمدار اقتصاد مقاومتی است ، اظهار داشت : علوم به دست آمده در ایران با روحیه بسیجی بوجود آمده است که انژری هسته ای نمونه ای از این روحیات است .
وی با اشاره به اینکه برجام نباید به راه نفوذ دشمن به کشور تبدیل شود ، تصریح کرد : بسیج به عنوان پیروی راه امام (ره) و بازوی ولایت فقیه با بصیرت و آگاهی راه نفوذ سیاسی دشمن را می بندد .
جانشین فرمانده سپاه امام سجاد(ع) هرمزگان بیان کرد : دشمن فکر و راه خود را عوض نکرده و با راهکار و تاکتیک دیگری به جنگ ایران و جوانان ما آمده است .

علی نژاد با تاکید برای اینکه  دشمن به دنبال نفوذ سیاسی و فرهنگی  در کشور است خاط نشان کرد  : مذاکرات با آمریکا با وجود  نیروهای کارآمد  مردمی معنا ندارد .

در پایان این مراسم از یکصد وسی و هشت نفر از پیشکسوتان و موثرین در فعالیتهای بسیج شهر قشم تجلیل به عمل آمد.

 

اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی