برگزیده شدن ۲۳ کاراته کا در مسابقات جام رمضان بانوان قشم

۲۳ کاراته کا در مسابقات جام رمضان هیئت کاراته شهرستان قشم توانستند خود را  به سکوی قهرمانی این دوره از مسابقات برسانند. مسابقات جام رمضان هیئت کاراته شهرستان قشم در دو بخش آقایان و بانوان در سبکهای شب گذشته به کار خود پایان داد که منتخبین این رقابتها می توانند در مسابقاتی که از سوی […]

۲۳ کاراته کا در مسابقات جام رمضان هیئت کاراته شهرستان قشم توانستند خود را  به سکوی قهرمانی این دوره از مسابقات برسانند.

مسابقات جام رمضان هیئت کاراته شهرستان قشم در دو بخش آقایان و بانوان در سبکهای شب گذشته به کار خود پایان داد که منتخبین این رقابتها می توانند در مسابقاتی که از سوی فدراسیون کارته برگزار می شود حضور پیدا کنند.

سکینه هاشمی نایب رئیس هیئت کاراته شهرستان قشم در این خصوص گفت : مسابقات شهرستانی بانوان قشم در مناسبتهای مختلف برگزار می شود و هدف از آن کسب تجربه ، بالا رفتن روحیه رزمی کاران و محک زدن توانمندی های آنان است.

وی افزود : هیئت کاراته شهرستان به عنوان نماینده رسمی فدراسیون علاوه بر برگزاری مسابقات داخلی قصد دارد تا با میزبانی مسابقات استانی و منطقه ای  این ورزش رزمی را در قشم پر رونق سازد.

در پایان این دوره از مسابقات احکام قهرمانی منتخبین توسط رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان قشم ، رئیس هیئت کاراته شهرستان و مدیر باشگاه اتحاد میران اهدا گردید.

بر اساس گزارش کمیته مسابقات هیئت کاراته شهرستان قشم نتایج مسابقات بانوان در جام رمضان که در ۹ رده سنی و وزنی برگزار شده بدین شرح می باشد:

وزن مثبت ۳۰ رده سنی  ۱۰-۱۱ سال:مهرسا مهر پور مقام اول  – مهسا صغیری  مقام دوم- فاطمه زهرا واحدی و ریحانه عبدالهی مقام  سوم مشترک

وزن مثبت ۳۰ رده سنی  ۸-۹ سال:الینا عزیزی مقام اول  – اله بابا نواز  مقام دوم

وزن منفی ۴۸:آیلار طهماسبی مقام اول  – محدثه رضایی  مقام دوم- فاطمه ماهیگیر مقام سوم

وزن مثبت ۳۶ رده سنی  ۸-۹ سال:فاطمه چوپانی مقام اول  – زهرا مسلمی مقام دوم

وزن منفی ۳۵ رده سنی ۱۱-۱۲سال:یگانه بابا نواز مقام اول  – مبینا فرقت مقام دوم

وزن منفی ۳۶ رده سنی ۷-۸سال:دینا نقشی مقام اول  – دینا فینی مقام دوم

وزن منفی ۳۰ رده سنی ۶-۷ سال: زهرا پور محمودی مقام اول  – نیایش صفایی مقام دوم

وزن منفی ۳۰ رده سنی  ۸-۹ سال: مهشید آزاد نیا مقام اول  – فاطمه بمانی مقام دوم

وزن منفی ۲۰: تارا توکلی مقام اول  – هانیه رضایی مقام دوم