برگزاری نخستین همایش پدافند غیر عامل در قشم

مدیرکل پدافند غیرعامل هرمزگان از برگزاری همایش ملی پدافند غیر عامل در دانشگاه آزاد اسلامی شهرستان قشم برای نخستین بار در کشور خبر داد. علی اکبر اخوان در نشست پدافند غیر عامل استان هرمزگان ضمن اعلام این خبر افزود: تا کنون یک هزار و ۲۰۰ مقاله از سراسر کشور به دبیرخانه این همایش ارسال شده […]

مدیرکل پدافند غیرعامل هرمزگان از برگزاری همایش ملی پدافند غیر عامل در دانشگاه آزاد اسلامی شهرستان قشم برای نخستین بار در کشور خبر داد.

علی اکبر اخوان در نشست پدافند غیر عامل استان هرمزگان ضمن اعلام این خبر افزود: تا کنون یک هزار و ۲۰۰ مقاله از سراسر کشور به دبیرخانه این همایش ارسال شده است

 

وی اضافه کرد: مقاله‌های ارسال شده اکثرا در زمینه‌های محیط زیست، شیلات، ظرفیت‌ها و چالش‌ها، آلاینده‌های زیست محیطی و شناخت دستاوردهای نوین کشاورزی بوده‌اند.

 

اخوان با بیان اینکه ۲۰۰ مقاله به عنوان آثار برتر در این همایش انتخاب شده‌اند، بیان کرد: از یک هزار و ۲۰۰ مقاله ارسال شده به دبیرخانه همایش ملی پدافند غیر عامل ۲۰۰ اثر به عنوان آثار برتر انتخاب و برای برطرف سازی نیازهای بخش کشاورزی استان از آنها استفاده خواهد شد.

 

وی همچنین از بر پایی کارگاه آموزش ویژه کشاورزان در حاشیه همایش ملی پدافند غیر عامل خبر داد و افزود: کارگاه آموزشی ویژه کشاورزان با موضوع علل موفقیت و خسارت‌های کشاورزی به مدت دو روز در حاشیه این همایش برگزار خواهد شد.

 

اخوان خاطرنشان کرد: همایش ملی پدافندغیر عامل طی سه روز برگزار خواهد شد و از ۲۹ آبان سال جاری آغاز و تا اول آذر ماه ادامه خواهد داشت.

 

انتهای پیام