برگزاری مسابقات دو میدانی به مناسبت نیمه شعبان درقشم

هرمز آنلاین:این مسابقات در عصر جمعه در دو بخش جوانان و نوجوانان با حضور بیش از ۳۰ ورزشکار از مصلی امام علی (ع) تا مسجد صاحب الزمان(عج) به فاصله یک کیلو متر برگزار شد . به گزارش خبرنگارهرمز انلاین:در این دوره از مسابقات در بخش جوانان : آقایان “امیر حسین شاکری ” ،” سعید بشیری […]

هرمز آنلاین:این مسابقات در عصر جمعه در دو بخش جوانان و نوجوانان با حضور بیش از ۳۰ ورزشکار از مصلی امام علی (ع) تا مسجد صاحب الزمان(عج) به فاصله یک کیلو متر برگزار شد .

به گزارش خبرنگارهرمز انلاین:در این دوره از مسابقات در بخش جوانان : آقایان “امیر حسین شاکری ” ،” سعید بشیری “و “علی رضا شعبانی” به ترتیب نفرات اول تا سوم شدند.

 در بخش نوجوانان  نیز آقایان “علی رضا رضایی”،”امیر حسین شعبانی” و”محمد علی صالحی” رتبه اول تا سوم را کسب کردند. در پایان به نفرات اول تا سوم هر ماده جوایزی اهدا شد .

یادآور می شود مسابقات ورزشی والیبال ساحلی و دوو میدانی به مناسبت هفته مهدویت از سوی ستاد مردمی مهدویت در طول این ایام برگزار شد و درشامگاه جمعه هفتم تیر ماه در آیین تجلیل از شرکت کنندگان در مسابقات فرهنگی و ورزشی هفته مهدویت به نفرات برتر هدایایی به رسم یاد بود اهداء شد.