برنامه های کمیته روستایی و عشایری ستاد دهه فجر قشم اعلام شد

مهندس یزدان پناه مدیر جهاد کشاورزی قشم و مسئول کمیته روستایی و عشایری ستاد دهه فجر شهرستان قشم مهمترین برنامه های این کمیته در ایام الله دهه فجر را تشریح کرد. وی با بیان جلسه برنامه ریزی این کمیته با حضور اعضا تشکیل شده است افزود:  با یاری خداوند متعال و همکاری و همراهی روستائیان […]

مهندس یزدان پناه مدیر جهاد کشاورزی قشم و مسئول کمیته روستایی و عشایری ستاد دهه فجر شهرستان قشم مهمترین برنامه های این کمیته در ایام الله دهه فجر را تشریح کرد.

وی با بیان جلسه برنامه ریزی این کمیته با حضور اعضا تشکیل شده است افزود:  با یاری خداوند متعال و همکاری و همراهی روستائیان و بهره برداران بخش کشاورزی اعم از کشاورزان ، صیادان و دامداران و تلاشهای بیشتر اعضاء کمیته ، برنامه های امسال پربارتر و پررونق تر از سالیان قبل باشد.

در ادامه مدیران ادارات دامپزشکی ، شیلات ، منابع طبیعی ، نمایندگان محترم بخشداری های شهاب ، مرکزی و هرمز ، شورای اسلامی رمکان و … به بیان نقطه نظرات و پیشنهادات خود پرداختند .

در پایان این جلسه عمده برنامه های دهه مبارک فجر کمیته روستایی و عشایری شهرستان قشم متناسب و هماهنگ با برنامه های ستاد دهه فجر شهرستان به تصویب رسید.

برگزاری جشن انقلاب در بخش شهاب با برنامه های متنوع و گوناگون ، انجام خدمات دامپزشکی به صورت رایگان مانند سمپاشی و خوراندن شربت دام و … در هر ۳ بخش شهرستان اعم از هرمز، مرکزی و شهاب ، توزیع نهال رایگان جهت توسعه فضای سبز ، برگزاری کارگاههای آموزشی و مهارتی ویژه دهه فجر در موضوعات  کشاورزی ، دامپزشکی و جنگل کاری ، برگزاری مسابقات ویژه دهه فجر مانند پخت آبزیان ، نقاشی، ماهیگیری و … ، دیدار با خانواده معظم شهداء روستایی و غبارروبی گلزار شهداء ، آذین و چراغانی سر درب ادارات و نصب پلاکارد و بنر از جمله مهمترین برنامه های این کمیته در دهه فجر امسال می باشد که با همکاری ادارات و دهیاریها اجرا خواهد شد.

لینک خبر:https://hormozonline.ir/?p=10177