برنامه اجرایی دوازدهمین جشنواره تابستانی قشم

همزمان با برگزاری دوازدهمین جشنواره تابستانی قشم، چهره های نام آور و مطرح موسیقی ایرانی و همچنین پاپ کشور به جزیره قشم سفر می کنند. براساس این گزارش طبق برنامه های تدوین شده از سوی برگزارکنندگان این جشنواره، سالارعقیلی در تاریخ ۱۶ شهریور ماه و علیرضا قربانی نیز ۲۵ شهریور ماه جاری با حضور در […]

همزمان با برگزاری دوازدهمین جشنواره تابستانی قشم، چهره های نام آور و مطرح موسیقی ایرانی و همچنین پاپ کشور به جزیره قشم سفر می کنند.

براساس این گزارش طبق برنامه های تدوین شده از سوی برگزارکنندگان این جشنواره، سالارعقیلی در تاریخ ۱۶ شهریور ماه و علیرضا قربانی نیز ۲۵ شهریور ماه جاری با حضور در جزیره قشم برنامه اجرا خواهند کرد.

رضا صادقی، محسن یگانه، مجید اخشابی، بابک جهانبخش، مجید خراطها، سیروان خسروی، گروه مابولیوا، فریدون اسرایی، بهنام علمشاهی، نیما علامه، شهاب بخارایی، محمد احمدوند، مرتضی پاشایی و سعید عرب نیز تا پایان جشنواره تابستانی قشم ( ۲۹ شهریور ماه ) در دوازدهمین جشنواره تابستانی قشم هنرنمایی خواهند کرد.
برنامه اجرایی جشنواره تابستانی قشم

۹۲/۶/۱۲  شهاب بخارایی

۹۲/۶/۱۳  مهدی مدرس

۹۲/۶/۱۴  نیما علامه

۹۲/۶/۱۵  بهنام علمشاهی

۹۲/۶/۱۶ سالارعقیلی

۹۲/۶/۱۷  فریدون اسرایی

۹۲/۶/۱۸  فریدون اسرایی

۹۲/۶/۱۹  رضاصادقی

۹۲/۶/۲۰  محسن یگانه

۹۲/۶/۲۱  مابو لیوا

۹۲/۶/۲۲  مجید خراطها

۹۲/۶/۲۳  مجید خراطها

۹۲/۶/۲۴  سیروان خسروی

۹۲/۶/۲۵  علیرضا قربانی

۹۲/۶/۲۶  بهنام صفوی

۹۲/۶/۲۷  بابک جهان بخش

۹۲/۶/۲۸  مجید اخشابی 

۹۲/۶/۲۹  مجیداخشابی 
دوازدهمین جشنواره تابستانی قشم که به همت سازمان منطقه آزاد قشم از اول شهریور ماه در محل دایمی نمایشگاه های بین المللی قشم آغاز شده تا ۲۹ شهریور ماه جاری ادامه خواهد داشت.