برش ۳۵ متری نام الله در نمایشگاه بزرگ قرآنی قشم

در هفتمین روز نمایشگاه قرآنی قشم برنامه برش کاغذ توسط حجه الاسلام مهدی زاده با هدف یادآوری وحدت و تقوای الهی اجرا شد. به گزارش خبرنگار هرمز انلاین حجت الاسلام احمد مهدی زاده،  متخصص برنامه های کودک و نوجوان تلویزیون و طراح اسباب بازی، با هنر خاص خود و استفاده از قیچی دستی، طی ۲۰ […]

در هفتمین روز نمایشگاه قرآنی قشم برنامه برش کاغذ توسط حجه الاسلام مهدی زاده با هدف یادآوری وحدت و تقوای الهی اجرا شد.

به گزارش خبرنگار هرمز انلاین حجت الاسلام احمد مهدی زاده،  متخصص برنامه های کودک و نوجوان تلویزیون و طراح اسباب بازی، با هنر خاص خود و استفاده از قیچی دستی، طی ۲۰ دقیقه به برش نام الله  که در ۲۸ لایه ی کاغذی و در ابعاد ۳۵ متر طول و ۱۸۰سانتی متر عرض طراحی شده بود، اقدام نمود.

وی هدف از اجرای این حرکت فرهنگی را یادآوری اهمیت چنگ زدن به ریسمان الهی و دوری از تفرقه میان مسلمانان دانست و گفت: این برش در ۱۴ رنگ، به نیت ۱۴ معصوم و با تقسیم اندیشه های جهان به ۱۴ تفکر صورت گرفته است، که هر اندیشه به شکل یک کبوتر به عنوان پرنده ی آزادی طراحی شده است.

حجت الاسلام مهدی زاده با اشاره به اینکه قرآن کتابی است که تمام خواسته های بشر در آن سفارش شده است و اوامر و نواهی قرآن کریم توسط خداوند برای تعالی بشر آمده است که رعایت آن برای همه واجب است  .

وی افزود کاری که اجرا شد مقدمه است برای برنامه ی بعدی که در سال ۲۰۱۳ همزمان با ۱۱ سپتامبر، روز جهانی  حقوق بشر  با پیام قرآن برای تمام جهان با موضوع حقوق بشر در ابعاد ۱۹۶ متر مربع و به صورت طرحی دایره ای انجام خواهد گرفت.