بخش بستری بیمارستان فاطمه الزهرا (س) قشم بازسازی شد

همزمان با میلاد با سعادت امام رضا(ع) مراسم بهره برداری از بازسازی و توسعه بخش بستری بیمارستان فاطمه الزهرا(س) با حضور مسئولین و خیرین شهرستان قشم برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هرمز دکتر حیرانی معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان در این مراسم گفت: این طرح در راستای طرح تحول نظام سلامت و هتلینگ بیمارستان برای بهبود وضعیت نگهداری بیماران با هزینه ای بالغ بر یک میلیارد و پانصد میلیون ریال انجام شده است.

وی افزود : در سه ماهه دوم امسال مبلغی بالغ بر دوازده میلیون ریال در راستای برنامه های شش گانه تحول نظام سلامت برای بیمارستان قشم هزینه شده است که این ملغ برای کاهش میزان پرداختی بیماران ، ترویج زایمان طبیعی و کمک و حمایت  از کادر پزشکی برای  اسکان در جزیره قشم هزینه شده است.

دکتر پرویزی رئیس بیمارستان فاطمه الزهرا(س) هم در این مراسم اظهار داشت: با افزایش تختهای بیمارستان به ۹۷ تخت و ساخت بخشهای ICU  و  CCU و پیگیری راه اندازی سی تی اسکن و استقرار متخصصین مربوطه ، شهرستان قشم در حال حاضر مشکل خاصی در بحث درمان ندارد .

وی با تقدیر از حمایتهای دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان و خیرین افزود: بنا به قول مساعد رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان دستگاه سی تی اسکن در حال خریداری است و همچنین خیرین هم تعداد بیست دستگاه کولر به این بیمارستان اهدا کرده اند که از همه برای این مساعدت تشکر می کنم.

رئیس بیمارستان فاطمه الزهرا(س) قشم بیان داشت : انشا الله خبرهای خوبی از سوی منطقه آزاد قشم برای راه اندازی دستگاه mri برای مردم قشم در راه است که همکاری سازمان منطقه آزاد با دانشگاه علوم پزشکی تحول خوبی را در بخش درمان قشم به وجود خواهد آورد.

IMG_8880 IMG_8868 IMG_8873 IMG_8879