با حمایت شهرداری تمثال شهدای قشم ترمیم شد

در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت تابلو شهدا با حمایت شهرداری قشم ترمیم شد. به گزارش کاوان محمد امین ذاکری نماینده سازمان بنیاد شهید و امور ایثارگران قشم در این خصوص گفت : شهدا چراغ همیشه روشن ملت ایران هستند تا آنجا که مردم ایران اسلامی […]

در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت تابلو شهدا با حمایت شهرداری قشم ترمیم شد.

به گزارش کاوان محمد امین ذاکری نماینده سازمان بنیاد شهید و امور ایثارگران قشم در این خصوص گفت : شهدا چراغ همیشه روشن ملت ایران هستند تا آنجا که مردم ایران اسلامی در هر کجا ارادت قلبی خود را به این عزیزان نشان داده اند و بخوبی می داند، سربلندی و عزت کشور بواسطه ایثار شهدایی است که از خود گذشتند تا ما بتوانیم در کمال آرامش و امنیت زندگی کنیم.

وی افزود : با توسل به فرهنگ ایثار و شهادت ، نظام جمهوری اسلامی توانسته است   در میان هجمه و جولان استکبارجهانی به پیشرفت های فوق العاده در حوزه های مختلف دست یابد ؛و رمز ماندگاری این مهم ، زنده نگهداشتن فرهنگ و تفکر  ایثار و شهادت است .

ذاکری بیان داشت : نصب تمثال شهدا در میادین، و معابر یکی از اقدامات فرهنگی متولیان مربوطه با هدف پاسداشت خون مقدس شهدا؛ زنده نگه داشتن فرهنگ ایثار و شهادت و همچنین معرفی قهرمانان غرور آفرین به جوانان و نسل جدید است .

نماینده بنیاد شهید و امور ایثارگران اظهار داشت : با توجه به فرسوده شدن تمثال شهدا در شهر قشم هزینه چاپ تمثال شهدا توسط شهرداری و شورای اسلامی شهر قشم تامین و تابلوهای موجود ترمیم شد.

ذاکری در پایان از همکاری صمیمانه شهردار و شورای اسلامی شهر قشم برای ترمیم تمثال شهدا تقدیر و تشکر نمود وخاطر نشان کرد : با توجه به اعلام مهندس امانی مدیر امور شهری منطقه آزاد قشم این سازمان در حال رایزنی برای طراحی و ساخت تابلوهای جدید برای نصب تمثال شهدا در سطح شهر قشم می باشد که امیدواریم این خواسته شهروندان و خانواده معظم شهدا به زودی عملی شود.