با حضور مردم و مسئولین قشم شهادتگاه مسافران ایرباس ۶۵۵ گلباران شد

همزمان با سالگرد حمله ددمنشانه ناو رزمی وینسس آمریکا به هواپیمای مسافربری پرواز ۶۵۵ ایران مردم و مسئولین شهرستان قشم محل  شهادت مسافرین سقوط هواپیمای ایرباس را گلباران کردند. در این مراسم که امام جمعه و فرماندار شهرستان حضور داشتند نیروهای بسیج و سپاه و دریابانی با ادای احترام نظامی و شعار مرگ بر آمریکا […]

همزمان با سالگرد حمله ددمنشانه ناو رزمی وینسس آمریکا به هواپیمای مسافربری پرواز ۶۵۵ ایران مردم و مسئولین شهرستان قشم محل  شهادت مسافرین سقوط هواپیمای ایرباس را گلباران کردند.

در این مراسم که امام جمعه و فرماندار شهرستان حضور داشتند نیروهای بسیج و سپاه و دریابانی با ادای احترام نظامی و شعار مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل اقدام ناجوانمردانه آمریکایی ها را در کشتن افراد غیر نظامی و بی گناه محکوم کردند.

امام جمعه شهرستان قشم در مراسم بزرگداشت شهدای هواپیمای ایرباس که در جزیره هنگام برگزار شد گفت : دست های دولت آمریکا در جایجای جهان به خون افراد بی گناه آلوده شده است و آمریکا هیچ گاه دست از خصومت و دشمنی با ملت ایران برنخواهد داشت.

وی افزود : ملت ایران با توجه به همه سختی ها و مشکلات و تحریمها پای آرمانهای الهی خود ایستاده اند و همانطور که رهبر معظم انقلاب هم فرموده اند آمریکا هرگز قابل اعتماد نیست.

حجت الاسلام جوکار با اشاره به مداخلات مستقیم نظامی آمریکا در پایان جنگ هشت ساله علیه جمهوری اسلامی ایران بیان داشت : آمریکایی ها پس از آنکه نتوانستند توسط ایادی و مزدوران خود با ایران مقابله کند ، مستقیما وارد جنگ با ایران شد و در این راه حتی از قربانی کردن افراد بی گناه هم ابایی نداشت.

وی ادامه داد : آمریکایی ها در جنگهای مختلفی که در جهان به پا کرده است خون افراد بی گناه زیادی را بر زمین ریخته  اما تا کنون از مردم جهان عذر خواهی نکرده و در فاجعه حمله به هواپیمای مسافربری هم تا کنون از ملت ایران عذر خواهی نکرده که این نشانه قلدر مئابی و خوی استکباری آمریکایی هاست.

هر ساله مراسم بزرگدئاشت شهدای پرواز ۶۵۵ توسط مردم جزیره هنگام و قشم و با حضور مسئولین شهرستان در محل آبهای تنگه هرمز برگزار می گردد.

هواپیمای ایرباس ۳۰۰ متعلق به هواپیمای جمهوری اسلامی ایران که از تهران عازم دبی بود (تهران- بندرعباس- دبی) در فرودگاه بندرعباس به زمین نشست و طبق برنامه پیش‌بینی شده قرار بود این هواپیما با شماره پرواز ۶۵۵ با دویست و نود سرنشین (۱۵۶ مرد ۵۳ زن ۵۷ کودک ۲ تا۱۲ساله و۸ کودک زیر دو سال و ۴۲ نفر با ملیتهای یوگسلاو، پاکستانی، هندی، عرب و ۱۶ خدمه پروازی درساعت ۱۰ صبح به مقصد دوبی پرواز کند که توسط ناوگان آمریکایی مورد حمله قرار گرفت.

IMG_3020 [hormozonline] IMG_2962 [hormozonline] IMG_3019 [hormozonline] IMG_3028 [hormozonline] IMG_3029 [hormozonline] IMG_3002 [hormozonline] IMG_3005 [hormozonline] IMG_3027 [hormozonline] IMG_2995 [hormozonline] IMG_2993 [hormozonline] IMG_2997 [hormozonline]