امروز

سه شنبه, ۵ مرداد , ۱۴۰۰

  ساعت

۲۰:۴۸ بعد از ظهر

امام جمعه هرمز گفت : ال سعود بداند که طولی نخواهد کشید و این قدرت های پوشالی به زمین خواهد ریخت و شمارش معکوس نابودی ال سعود زده شده است .

حجت السلام والمسلمین محمد کاظم مناقبیان در خطبه های نماز جمعه این هفته جزیره هرمز با اشاره به قیام ۱۹ دی سال ۵۶ مردم قم، اظهار داشت: این قیام برکات متعددی را برای ملت ایران اسلامی به همراه داشت.

جامعه‌ای که مبتنی بر بصیرت و بیداری و حماسه سازی باشد جامعه‌ای پیروز است، به مبارزه کنندگان یمنی هم می‌گویم که با بصیریت می‌توانند پیروز باشند همانگونه که ما با قیام ۱۹ دی پیروز شدیم.

امام جمعه هرمز گفت: قیام مردم قم در روز ۱۹ دی یاد آور تقابل دو جبهه نور  و ظلمت بود  که فر جام این تقابل رقم خوردن خاطره شیرین دهه فجر  – فجر پیروزی سال ۵۷ و غالب شدن نور بر ظلمت است  .

وی بیان داشت : حضور در همه  زمینه ها و صحنه های انقلاب را از مصادیق  رهروی از راه شهدای انقلاب  و هشت سال جنگ تحمیلی و حفظ و پاسداری ارزشها ی اصل نظام و انقلاب  است

حجت السلام مناقبیان با انتقاد از اقدام هتاکانه آل سعود در به شهادت رساندن عالم مجاهد شیخ باقر النمر، خاطرنشان کرد: آل سعود این عالم آزادی خواه را تنها به جرم حق‌گویی و بدون اینکه هیچ حرکت مسلحانه‌ای داشته باشد به شهادت رساند که حرکتی تاسف‌بار بود و ما  این حرکات جنون آمیز آل سعود را محکوم می‌کنیم.

امام جمعه هرمز بیان داشت : با اعدام آیت الله محمدباقر النمر توسط رژیم آل سعود مقدمه برچیده شدن سلطه ظلم و ستم آل سعود است که به زودی گریبانشان را خواهد گرفت.

حجت السلام مناقبیان اظهار داشت : امروز جنایات در نیجریه ، عراق و سوریه به دست چه کسانی اتفاق می افتد و حقیقت این است که برنامه ریزی این جنایات به دست اسرائیل است و با همکاری رژیم ال سعود در کشور های اسلامی انجام می شود .

امام جمعه هرمز گفت دنیا بداند تمام جنایاتی که در جهان اسلام اتفاق میافتد و اگر گروه های تکفیری رشد می کند توسط ال سعود ساماندهی و با هزینه آن را آل سعود پرداخت می کند .

وی گفت : ال سعود بداند که طولی نخواهد کشید و این قدرت های پوشالی به زمین خواهد ریخت و شمارش معکوس نابودی ال سعود زده شده است .

منبع : هرمزنا

اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی