باید "وحدت" را برای پیشرفت ایران اسلامی در همه نقاط تقویت شود

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بوشهر، حجت‌الاسلام عبدالرضا سروستانی صبح امروز در آیین جشن میلاد پیامبر گرامی اسلام(ص) در جزیر شیف بوشهر با تبریک این روز باسعادت،  حضرت محمد مصطفی(ص) را پیامبر اخلاق، محبت، شجاعت، و  رحمت توصیف کرد و  اظهار داشت: خدای متعال هر آنچه را که تضمین‌کننده سعادت دنیوی و اخروی انسان در […]

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بوشهر، حجت‌الاسلام عبدالرضا سروستانی صبح امروز در آیین جشن میلاد پیامبر گرامی اسلام(ص) در جزیر شیف بوشهر با تبریک این روز باسعادت،  حضرت محمد مصطفی(ص) را پیامبر اخلاق، محبت، شجاعت، و  رحمت توصیف کرد و  اظهار داشت: خدای متعال هر آنچه را که تضمین‌کننده سعادت دنیوی و اخروی انسان در گذر زندگی و زمان است، در قالب قرآن کریم بر حضرت محمد (ص) قرائت و نازل کرد.

وی با اشاره به اینکه دین اسلام یعنی در برابر فرامین الهی تسلیم باشیم تصریح کرد:  صداقت، امانتداری ،حسن خلق و مردم‌داری چهار خصلت مهم و بزرگ برای مسلمانان است.

مدیرکل تبیلغات اسلامی جزیره شیف را نماد اتحاد شیعه و سنی دانست و افزود: جزیره شیف سال‌هاست نمونه بارز وحدت و برادری را به نمایش می‌گذارند وحدتی که امروز با توجه به توطئه‌های دشمنان بیش از پیش به آن نیازمند هستیم.

سروستانی بر اتحاد بیشتر  بین مذاهب شیعه و سنی تاکید کرد و  گفت: باید عنصر وحدت برای پیشرفت نظام اسلامی ایران در همه نقاط تقویت شود.

وی با تاکید بر توجه به مشترکان فراوان شیعه و سنی تصریح کرد: با تکیه بر مشترکات و محور قرار دادن آنها می‌توان همه اختلافات کنار زد و در مسیر توحید و رضای خداوند گام برداشت.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان بوشهر وحدت را یک امر الهی و دستور قرآن دانست و تاکید کرد: نکند نسبت به هم جریاناتی راه‌اندازی که سبب تفرقه بین مسلمانان مذاهب شیعه و سنی شود.

در این مراسم که با حضور پرشور اقشار مختلف مردم  برگزار شد مداحان با اجرای مولودی خوانی این روز خجسته را گرامی داشتند.

انتهای پیام/