باغ تالار شهرداری قشم افتتاح شد

عضو شورای شهر قشم گفت: باغ تالار شهر قشم در بیش از ۴ هزار متر مربع با هدف گسترش سنت حسنه ازدواج آسان برای جوانان ساخته شده است. مریم خادمی در این مراسم که باحضور میهمانان همایش شهر در مسیر پیشرفت برگزار شد، اظهار داشت: فضای باغ تالار شهر قشم پیش از این در اختیار […]

عضو شورای شهر قشم گفت: باغ تالار شهر قشم در بیش از ۴ هزار متر مربع با هدف گسترش سنت حسنه ازدواج آسان برای جوانان ساخته شده است.

مریم خادمی در این مراسم که باحضور میهمانان همایش شهر در مسیر پیشرفت برگزار شد، اظهار داشت: فضای باغ تالار شهر قشم پیش از این در اختیار شورای شهر و شهرداری این شهر قرار داشت که با انتقال این دو نهاد به ساختمان جدید و با صرف یک‌ میلیارد و ۸۰۰ میلیون ریال هزینه، به فضای مناسبی برای آئین‌های مختلف به ویژه ازدواج آسان جوانان به صورت رایگان تبدیل شده است.

وی با اعلام اینکه باغ‌تالار شهر قشم برای پذیرایی از ۴۰۰ میهمان طراحی و اجرا شده است، افزود: این‌ مجموعه با داشتن آتلیه عکاسی، فضای مناسبی را برای برگزاری آئین‌های عروسی و جشن‌های ملی و مذهبی فراهم آورده است.

به گفته این عضو شورای شهر قشم، برنامه‌های آموزشی و مشاوره‌های پیش و بعد از ازدواج و همچنین کلاس‌های درسی در سطح‌ مدارس و دانشگاهی هم از دیگر برنامه‌های پیش‌بینی شده برای این باغ‌تالار است که در فاز دوم اجرا می‌شود.

شایان ذکر است؛ همایش شهر در مسیر پیشرفت با همت شورای اسلامی و شهرداری شهر قشم با حضور ۴۸ شهردار و اعضای ۴۸ شورای شهر استان هرمزگان و چند میهمان کشوری به مدت دو روز (۱۱ و ۱۲ آبان ماه) در سالن شهرداری شهر قشم جریان دارد.