امروز

یکشنبه, ۱۰ مرداد , ۱۴۰۰

  ساعت

۰۳:۱۵ قبل از ظهر

جلسه ای با حضور هیأت رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی واحد قشم، نمایندگان آژانس همکاری های بین المللی ژاپن (جایکا) و نمایندگان سازمان منطقه آزاد قشم در خصوص پروژۀ ” توسعه پایدار جزیره قشم به سوی جزیره زیست محیطی (اکوآیلند)” برگزار گردید.

در این جلسه که به منظور بررسی و امکان سنجی اجرای مشترک پروژه های تحقیقاتی و مطالعاتی در زمینه های مختلف شیلات، محیط زیست، گردشگری و اکوتوریسم و فاضلاب و ضایعات جامد در راستای پروژۀ ذکر شده برگزار شد ، منصور آزاد سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد قشم ضمن معرفی کادر هیأت علمی آن واحد دانشگاهی و نیز پتانسیل های علمی و فنی وآزمایشگاهی موجود و ارائه دفترچۀ خدمات فنی و آزمایشگاهی واحد، نسبت به همکاری همه جانبۀ مجموعه دانشگاهی دانشگاه آزاد اسلامی قشمدر قالب پروژۀ مذکور با جایکا و سازمان منطقه آزاد قشم اعلام آمادگی کرد.

وی افزود:امکان این همکاری در قالب طرح ساها با تکیۀ بر توانمندی های موجود، کاملاً وجود دارد و  حتی این واحد می تواند به عنوان نماینده یا رابط دانشگاه آزاد اسلامی عمل نماید.

در این جلسه، نمایندگان جایکا و سازمان منطقه آزاد قشم از گزارشات ارائه شده اظهار رضایتمندی نموده و نسبت به انجام مقدمات این همکاری، توافق کردند.

اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی