بازدید فرماندار قشم از بیمارستان فاطمه زهرا(س)

به گزارش هرمز انلاین به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان قشم ،فرماندارقشم با حضور جمعی از مدیران شهرستان از کلیه بخشهای بیمارستان فاطمه زهرا(س) قشم بازدید کردند. عزت کمال زاده در حاشیه بازدید از بیمارستان ضمن تقدیر از زحمات کارکنان و کادر بیمارستان اظهار داشت: ما به عنوان مسئولان شهرستان وظیفه داریم به مطالبات […]

به گزارش هرمز انلاین به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان قشم ،فرماندارقشم با حضور جمعی از مدیران شهرستان از کلیه بخشهای بیمارستان فاطمه زهرا(س) قشم بازدید کردند.
عزت کمال زاده در حاشیه بازدید از بیمارستان ضمن تقدیر از زحمات کارکنان و کادر بیمارستان اظهار داشت: ما به عنوان مسئولان شهرستان وظیفه داریم به مطالبات و درخواست های مردم پاسخگو باشیم و از مشکلات و گرفتاری های واقعی مردم آگاهی داشته باشیم.

فرماندار شهرستان قشم افزود: امروز اهمیت حوزه بهداشت و درمان بر کسی پوشیده نیست و یکی از اولویتهای ما در شهرستان نیز توجه ویژه به بخش بهداشت است.

وی بیان داشت: با رایزنی و مساعدت و همکاری مسئولان استانی قصد داریم مشکلات بهداشت و درمان شهرستان را حل کنیم.

کمال زاده در پایان این بازدید برتلاش مضاعف و جهادی مسئولین  در حوزه سلامت تاکید کرده و همکاری بیشتر مردم در رفع مشکلات موجود را خواستار شد