- هرمز|اخبار قشم - https://hormozonline.ir -

بازدید استاندار هرمزگان از پروژه های عمرانی شهرستان قشم

استاندار هرمزگان با حضور در شهرستان قشم از بخش های مختلف عمرانی این شهرستان بازدید و بر تکمیل و تسریع دربهره برداری تاکید نمود .

جاسم جادری در اولین لحظات ورود به جزیره قشم با حضور در گلزار شهدای شهرستان قشم  قبور مطهر شهدا را با گلاب شستشو و عطرافشانی کرده و یاد و خاطره شهداء را گرامی داشتند.

استاندارهرمزگان با همراهی جمعی از مسئولین ادارات شهرستان قشم از دو بیمارستان وسالن ورزشی چندمنظوره  نیمه کاره قشم بازدید کرد و از روند رو به رشد بیمارستان قدیمی فاطمه الزهرا (س) و بیمارستان در حال احداث ۱۲۱ تخت خوابی پیامبراعظم قشم بازدید کرد .

بیمارستان در حال احداث ۱۲۱ تخت خوابی پیامبراعظم قشم و سالن ورزشی چند منظوره قشم دیگر پروژه هایی بود که استاندارهرمزگان عصر امروز از آنها بازدید کرد .

استاندار هرمزگان صبح جمعه هم در سفری که به جزیره لارک داشت از اسکله مسافربری لارک بازدید کرد و  به دلیل آماده نبودن ورودی و خروجی اسکله شناوری لارک از افتتاح آن خودداری کرد و گفت: علی‌رغم اینکه به لحاظ ساختاری این پروژه آماده افتتاح بوده اما شرایط مناسبی برای دسترسی مردم ندارد.

وی تصریح کرد: افتتاح این پروژه باید به زمان مناسبی موکول گردد و با توجه به اینکه می‌بایست تمام اقدامات در دولت تدبیر و امید در راستای رفاه حال مردم باشد باید با حرکتی جهادی سریعا شرایط دسترسی مردم به این اسکله شناوری فراهم و سپس به بهره‌برداری برسد.

شایان ذکر است استاندار هرمزگان در این سفر از نیروگاه مولد برق جزیره لارک و آب‌شیرین‌کن این جزیره بازدید و روند کار این مجموعه‌ها را مورد بررسی قرار داد.