امروز

سه شنبه, ۵ مرداد , ۱۴۰۰

  ساعت

۲۰:۰۸ بعد از ظهر

عضو هیئت مدیره سازمان تأمین اجتماعی کشور بر موضوع ایجاد هلدینگ توریسم درمانی به عنوان یکی از طرح های مورد توجه این سازمان در حوزه سرمایه گذاری تاکید کرد.

 محمدحسین مهدوی عادلی رئیس کمیته سرمایه گذاری هیئت مدیره سازمان تأمین اجتماعی ظهر پنجشنبه در دیدار با سرپرست منطقه آزاد قشم ضمن اشاره به قابلیت های مناسب منطقه، جذابیت های موجود و مزایای های نسبی جزیره قشم در مباحث اقتصادی و توسعه ای، شرایط سرمایه گذاری را در این منطقه آزاد مناسب توصیف کرد.

وی مبحث ایجاد هلدینگ توریسم درمانی را به عنوان یکی از طرح های مورد توجه این سازمان در حوزه سرمایه گذاری دانست و از اقدامات صورت گرفته به منظور انجام مطالعات کارشناسی لازم در این زمینه خبر داد.

در ابتدای این نشست، “علی اکبر شعبانی فر” سرپرست سازمان منطقه آزاد قشم طی اظهاراتی مبسوط، به تشریح جاذبه ها و قابلیت های سرمایه گذاری این منطقه در بخش های تجارت، انرژی، گردشگری و حمل و نقل پرداخت و از ضرورت پررنگ شدن حضور کشور ایران در صحنه تجارت جهانی سخن گفت.

بازدید از شعبه و درمانگاه تأمین اجتماعی جزیره قشم

همچنین در بخش دیگری از برنامه سفر یکروزه اعضای هیأت مدیره سازمان تأمین اجتماعی کشور به جزیره قشم، آنان از شعبه و درمانگاه تأمین اجتماعی در این جزیره بازدید کرده و با کارکنان این واحدهای بیمه ای و درمانی به بحث و گفتگو پرداختند …

محمدحسین مهدوی عادلی و علی ظفر زاده اعضای هیئت مدیره سازمان تأمین اجتماعی در حاشیه این بازدید طی اظهاراتی از خدمات شایسته کارکنان بخش های بیمه ای و درمانی این سازمان بیمه گر اجتماعی در شهرستان قشم تقدیر و تشکر کردند.

دکتر مهدوی عادلی عضو هیات مدیره سازمان تامین اجتماعی در جریان بازدید از درمانگاه تأمین اجتماعی در جزیره قشم بیان کرد: سعی و تلاش ما در سازمان بر این است تا شرایط مناسب انجام خدمت برای کارکنان فراهم نماییم تا بستر خوبی برای ارایه خدمات مطلوبتر به مخاطبان فراهم شود.

وی از توجه ویژه هیأت مدیره سازمان تأمین اجتماعی به مسایل شغلی و رفاهی کارکنان در مناطق کمتر توسعه یافته و رفع مشکلات آنان سخن به میان آورد.

ظفرزاده عضو هیات مدیره سازمان تامین اجتماعی نیز در جمع کارکنان شعبه تأمین اجتماعی در جزیره قشم هدف از سفر به این جزیره را بررسی مسایل و مشکلات حوزه های بیمه ای و درمانی شهرستان قشم عنوان کرد.

وی در بخش دیگری از اظهاراتش بررسی پتانسیل های سرمایه گذاری در منطقه آزاد قشم و اتخاذ تصمیمی مناسب در این رابطه را به عنوان هدف دیگر سفر به این منطقه عنوان  کرد و گفت: این سرمایه گذاری ها هم برای بیمه شدگان و هم برای مردم منطقه برکات خوبی را به همراه خواهد داشت و خدمتی به جزیره نشینان نیز است.

منبع: خبرگزاری مهر

اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی