امروز

پنجشنبه, ۱۴ اسفند , ۱۳۹۹

  ساعت

۱۰:۳۸ قبل از ظهر

امام جمعه قشم : در مذاکرات هسته ای ایران بدنبال رابطه سازنده است اما آمریکا و غرب کارشکنی می کنند.

حجت الاسلام رضا جوکار در خطبه دوم نماز جمعه این هفته قشم با تقدیر از مواضع ریاست محترم جمهوری در سازمان ملل گفت : رسانه های دنیا با پوشش کامل سخنرانی ها و ملاقات های دکتر روحانی در نیویورک، مواضع برحق جمهوری اسلامی ایران را به دنیا انعکاس دادند.

وی افزود: رعایت خطوط قرمز نظام و پافشاری بر استکبار ستیزی و پافشاری بر مواضع اصولی نظام توسط   دکتر روحانی  در نشست مجمع عمومی سازمان ملل ، توانست مواضع بر حق ایران را برای مردم  جهان روشن کند  که ما به دنبال ایجاد رابطه سازنده هستیم اما آمریکا و غرب بدنبال کارشکنی هستند .

امام جمعه قشم همچنین با اشاره به سخنان  دکتر روحانی در خصوص گروه های تکفیری و نقش آمریکا در این خصوص اظهار داشت : بیانات  رئیس جمهور  در بالاترین تریبون جهانی باعث به چالش کشیده شدن آمریکایی ها شده و آنها باید امروز به افکار عمومی پاسخ بدهند که چرا یک روز داعش آفرین شدند و امروز داعش کشی راه می اندازند.

وی  از مواضع دوگانه سران برخی از قدرت های بزرگ در خصوص ایران  انتقاد کرد و یادآور شد: این سفر به خوبی نشان داد که این افراد هنوز هم در دنیای توهمات خود گرفتارند و فکر می کنند همچنان با سیاست چماق و هویج علیه ملت ایران  می توانند به اهداف خودشان برسند.

خطیب نماز جمعه قشم عنوان کرد : ملت ایران و مسئولین جمهوری اسلامی  ایران هرگز از مواضع اصولی خودشان کوتاه نخواهند آمد و آمریکا و غرب اگر در مذاکرات هسته ای کارشکنی بکنند هزینه سنگینی باید متحمل شوند و مسئولیت شکست این مذاکرات نیز به عهده خودشان است.
حجت الاسلام جوکار همچنین با اشاره به پیام مقام معظم رهبری در کنگره بزرگ حج و در مراسم برائت از مشرکین افزود : در این پیام نکات مهمی از جمله  استکبار ستیزی ، استعمار ستیزی ، اتحاد مسلمین ، شناخت دوستان و اسلام ناب محمدی و شناخت دشمنان و اسلام آمریکایی ذکر شده است که در نماز عید قربان به طور مفصل در این خصوص صحبت خواهم کرد.

وی  در بخش دیگری از خطبه نماز جمعه با تبریک فرارسیدن هفته نیروی انتظامی گفت :  تامین امنیت اجتماعی وظیفه ذاتی نیروی انتظامی است و بحمد الله امنیت خوبی در شهرستان قشم وجود دارد که  باید ضمن حفظ آن و برخورد قاطعانه با مجرمین با مردم با رافت برخورد شود چون همراهی مردم می تواند در برقراری امنیت کمک زیادی به نیروی انتظامی کند.

وی از  مردم خواست ضمن همکاری با این ماموران و رعایت فرهنگ اسلامی، اجتماعی و شهروندی، با خود مراقبتی جلو ایجاد تخلفات و جرایم را بگیرند تا از مراجعه به پلیس  ودستگاه قضایی کاسته شود .

اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی