امروز روز مطالبه است نه پاسخ به مطائبه‌

امروز ۱۹ فروردین ۱۳۹۷ دلار به مرز ۶ هزار تومان رسید! البته نگران نباشید. رییسی یا قالیباف رییس جمهور نیستند. بلکه دکتر حسن روحانی رییس جمهور است! جهان نیوز ـ کمال لطفی: کاندیدای مورد حمایت مرحوم هاشمی رفسنجانی، سیدحسن خمینی و رییس دولت اصلاحات که با شعار “تکرار میکنم” و در هیاهو و پایکوبی “خر برفت […]

امروز ۱۹ فروردین ۱۳۹۷ دلار به مرز ۶ هزار تومان رسید! البته نگران نباشید. رییسی یا قالیباف رییس جمهور نیستند. بلکه دکتر حسن روحانی رییس جمهور است!
جهان نیوز ـ کمال لطفی: کاندیدای مورد حمایت مرحوم هاشمی رفسنجانی، سیدحسن خمینی و رییس دولت اصلاحات که با شعار “تکرار میکنم” و در هیاهو و پایکوبی “خر برفت و خر برفت” هنرپیشه‌ها و سلبریتی‌های هوادار و آواز خوانندگان سینه چاکش؛ شهر به شهر از مردم باصفا و دل نگران معیشت و آینده، رای گدایی می‌کردند.

اما امروز بجای بازیگری، فقط تماشاگرند و بجای آوازه خوانی فقط سکوت پیشه کرده اند و سریال افزایش نرخ دلار و سقوط ارزش پول ملی و افزایش تورم و بدبختی بیشتر مردم را نظاره گر هستند که اتفاقا کارگردان و تهیه کننده و مشاورش برایشان “آشنا” است!
و البته آشنا‌ها مشغول سناریویی جدید و فرافکنی این افتضاح تاریخی اعتدال و اصلاحات و شوت کردن آن به دروازه جریان انقلاب به کمک دوستان خبری آنلاین خود در داخل و خارج هستند.
سوراخ دعا را لیکن اکنون گم نباید کرد چرا که امروز روز مطالبه جریان انقلاب و پاسخگویی دکتر! حسن روحانی و دولت اعتدال است.
امروز روز مطالبه است نه پاسخ به مطائبه‌های گمراه کننده دولتمردان آشنا!