امام خامنه ای به درستی خط و راه امام را ادامه می دهد

با فرا رسیدن چهاردهم خرداد و سالروز ارتحال بنیانگذار انقلاب اسلامی کشورمان، مراسم بیست و هشتمین سالگرد ارتحال امام خمینی(ره) در مسجد امام حسن بن علی(ع) روستای رمکان جزیره قشم برگزار شد. رییس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان قشم در این مراسم گفت:امروز ملت ایران هر چه دارند به واسطه رهبری حضرت امام (ره) و استقامت […]

با فرا رسیدن چهاردهم خرداد و سالروز ارتحال بنیانگذار انقلاب اسلامی کشورمان، مراسم بیست و هشتمین سالگرد ارتحال امام خمینی(ره) در مسجد امام حسن بن علی(ع) روستای رمکان جزیره قشم برگزار شد.

رییس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان قشم در این مراسم گفت:امروز ملت ایران هر چه دارند به واسطه رهبری حضرت امام (ره) و استقامت در مقابل مستکبرین جهان است.

وی افزود : رهبران الهی همواره در مقابل رهبران طاغوتی به مبارزه برخواسته اند و چون متکی به قدرت خداوند بودند توانسته اند در بین ملت ها زنده بمانند اما رهبران طاغوتی با ذلت از سوی ملتها دفع شده وبه فراموشی سپرده شده اند.

حجت الاسلام غلامی با بیان اینکه انقلابها در دیگر کشورهای اسلامی  به واسطه عدم وجود رهبری الهی با شکست مواجه شده است ، اظهار داشت : امروز انقلاب اسلامی به برکت وجود امام خامنه ای که به درستی دنباله رو خط و راه امام است با قدرت به حرکت خود ادامه می دهد و الگوی ملتهای آزادی خواه مظلوم شده است.

وی بسیج مردمی ایران را الگویی برای  تشکیل حشد الشعبی در کشور عراق عنوان کرد و افزود : پیروزی هایی که حشد الشعبی در مبارزه با داعش به دست آورده است همانند پیروزی های بسیج در هشت سال دفاع مقدس است که امام خمینی (ره) برای حفظ انقلاب به درستی آن را تاسیس کرد.

رییس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان قشم ادامه داد : پس از رحلت امام خمینی (ره) خیلی ها نگران بودند که چه کسی سکاندار انقلاب خواهد شد و مجلس خبرگان در کوتاه ترین مدت کسی را انتخاب کرد که شجاع ، استکبار ستیز ، با تقوا ، مدبر ، همراه امام و ادامه دهنده راه او بود.

وی تصریح کرد : اگر ما به دنبال آبادنی و امنیت در کشور هستیم این موضوع در سایه ولی فقیه امکان پذیر است ، و ما باید شکر گذار این نعمت و برکتی که خداوند به ما عطا کرده است باشیم.

در این مراسم که با حضور جمعی از مسئولین و علمای اهل سنت شهرستان قشم برگزار شد حافظان قرآن کریم مدرسه امام شافعی با تلاوت قرآن کریم غفران و رحمت الهی را برای روح امام امت از خداوند مسئلت نمودند.