امام جمعه قشم:مسئولین باید به مشکلات مردم توجه بیشتری داشته باشند

امام جمعه شهرستان قشم در خطبه های نماز جمعه ی این شهرستان گفت:مسئولین باید به مشکلات مردم رسیدگی بیشتری داشته باشند. به گزارش شبکه ی اطلاع رسانی هرمزآنلاین، حجت الاسلام و المسلمین رضا جوکار”در خطبه های  نماز جمعه شهرستان قشم افزود: جزیره ی قشم باتوجه به قدمت تاریخی و فرهنگی مسئولین باید توجه بیشتری نسبت […]

امام جمعه شهرستان قشم در خطبه های نماز جمعه ی این شهرستان گفت:مسئولین باید به مشکلات مردم رسیدگی بیشتری داشته باشند.

به گزارش شبکه ی اطلاع رسانی هرمزآنلاین، حجت الاسلام و المسلمین رضا جوکار”در خطبه های  نماز جمعه شهرستان قشم افزود: جزیره ی قشم باتوجه به قدمت تاریخی و فرهنگی مسئولین باید توجه بیشتری نسبت به این شهرستان داشته باشند.

 

خطیب جمعه شهرستان قشم گفت”نماز جمعه از اهمیت وافری برخوردار است؛ به نحوی که در قرآن اهل ایمان در روز جمعه به برپا داشتن نماز جمعه و دوری از گناه مأمورکرده است
وی افزود: شب های قدر سرنوشت افراد رقم خواهد خورد و هر انسانی این فرصت را پیدا می کند تا در این شب های گرانقدر خود را به خدا نزدیک کرده و گناهان را از کارنامه خود پاک کند.

 

جوکار در بخش دیگری از خطبه های نماز جمعه با بیان این که شب های قدر فرصت مناسبی برای ترک گناهان است، بر ضرورت پاسداشت ارزش این شب ها تاکید کرد.

 

امام جمعه قشم در آستانه روز قدس، بر لزوم حضور گسترده تمام مسلمانان در این راهپیایی وحدت بخش برای اعلام حمایت از مسلمانان مظلوم و ستم دیده فلسطین تاکید کرد.