امام جمعه ی شهرستان قشم:خدمت به معلولین عبادت بزرگی است

به گزارش خبرنگار هرمز:امام جمعه ی شهرستان قشم” نفس کار در سازمان بهزیستی را عبادت دانست و تصریح کرد: ماهیت کار در این سازمان با ادارات دیگر به طور کامل متفاوت و وظایف کارکنان آن نیز بسیار سنگین است.    حجت الاسلام والمسلمین جوکار بیان داشت:بهزیستی با توجه به خدمات ارزنده اش هنوز ناشناخته مانده […]

به گزارش خبرنگار هرمز:امام جمعه ی شهرستان قشم” نفس کار در سازمان بهزیستی را عبادت دانست و تصریح کرد: ماهیت کار در این سازمان با ادارات دیگر به طور کامل متفاوت و وظایف کارکنان آن نیز بسیار سنگین است.

 

 حجت الاسلام والمسلمین جوکار بیان داشت:بهزیستی با توجه به خدمات ارزنده اش هنوز ناشناخته مانده است،مردم باید در حد توانشان درراستای اهداف بهزیستی مشارکت داشته باشد . 

 

وی افزود:با توجه به اینکه یکی از مهمترین فعالیت های بهزیستی یاری رساندن به نیازمندان است از مسئولین و کارکنان بهزیستی می خواهم با اطلاع رسانی کامل و صحیح مردم را از خدمات ارزنده نظام و جمهوری اسلامی بیشتر آشنا سازند .

 

جوکاردرخصوص پاداش کارکنان بهزیستی گفت: کار کردن برای معلولین و خدمت به خلق خدا عین عبادت است و با پاداش های مادی شاید نتوانیم گوشه ای از زحمات شما را جبران نماییم

 

جوکاردر پایان گفت:بهزیستی خدمات قابل قبول وارزنده ای رابه جامعه هدف ارائه می نماید .

 

براساس این گزارش شمس الهی رئیس سازمان بهزیستی قشم به تشریح عملکرد یک سال گذشته بهزیستی این شهرستان اشاره کرد وگفت: بهزیستی نهادی حمایتی که تاکنون درحد وسع وتوان خود به نیازمندان و معلولین خدمت کرده است.