امام جمعه موقت قشم : مردم با عمل به منویات مقام معظم رهبری، حماسه سیاسی را خلق کردند تا مسئولان زمینه خلق حماسه اقتصادی را فراهم بیاورند.

 امام جمعه موقت قشم : مردم با عمل به منویات مقام معظم رهبری، حماسه سیاسی را خلق کردند تا مسئولان زمینه خلق حماسه اقتصادی را فراهم بیاورند. به گزارش پایگاه خبری هرمزانلاین ؛حجت الاسلام موسی پولادی در خطبه های نماز جمعه این هفته قشم افزود: مردم با عمل به منویات مقام معظم رهبری، حماسه سیاسی […]

 امام جمعه موقت قشم : مردم با عمل به منویات مقام معظم رهبری، حماسه سیاسی را خلق کردند تا مسئولان زمینه خلق حماسه اقتصادی را فراهم بیاورند.

به گزارش پایگاه خبری هرمزانلاین ؛حجت الاسلام موسی پولادی در خطبه های نماز جمعه این هفته قشم افزود: مردم با عمل به منویات مقام معظم رهبری، حماسه سیاسی را خلق کردند تا مسئولان زمینه خلق حماسه اقتصادی را فراهم بیاورند و تنها راه برون رفت از تنگناهای اقتصادی که محصول فشارهای قدرت های بزرگ است، عمل به فرمایشات مقام معظم رهبری است.

وی با انتقاد از رسانه هایی که به جای طرح مسائل اقتصادی و راهکارهای برون رفت از تنگناهای اقتصادی موضوع مذاکره ایران و آمریکا را مطرح می کنند، تصریح کرد: این رسانه ها بدانند که هدف آمریکا از مذاکره استفاده تبلیغاتی از آن است و دنبال نتیجه و محتوای مذاکره نیست.

خطیب نماز جمعه این هفته قشم با اشاره به اینکه ملت ایران هیچوقت تن به ذلت نخواهد داد، یادآور شد: همه دنیا به جز ایران، کد خدایی آمریکا را در دهکده جهانی پذیرفته است و آمریکایی ها با طرح مذاکره به دنبال این هستند که به دنیا بگویند ایران نیز با نشستن در پشت میز مذاکره، کدخدایی آمریکا را پذیرفته است.

به گفته وی ناامید کردن ملت های در حال خیزش و انقلاب نسبت به عاقبت انقلاب ها از دیگر اهداف آمریکا از مذاکره با ایران است تا به آنها به زعم خود نشان دهد که ایرانی ها با آن همه مقاومت، سرانجام تسلیم شدند.

وی ایجاد اختلاف بین ملت و رهبری، ملت و مسوولان و مسوولان با مسوولان را از دیگر اهداف آمریکا از طرح مذاکره با ایران عنوان کرد.

امام جمعه موقت قشم با اشاره به ۱۳آبان، روز ملی مبارزه با استکبار جهانی، این روز را یادآور وقایع مهمی مانند بازداشت و تبعید امام راحل، تسخیر لانه جاسوسی و شهادت جمعی از دانش آموزان دانست.

حجت الاسلام پولادی با محکوم کردن شهادت ۱۴تن از فرزندان رشید اسلام در سراوان به دست عوامل استکبار جهانی به فرا رسیدن ماه محرم اشاره کرد و گفت: در این ماه سیاهپوش کردن اماکن، خیابان ها، کوچه ها و معابر باید بطور جدی دنبال شود و مداحان و منبری ها نیز با تزریق روح حماسی محرم به اذهان مردم از بازکردن افراطی مصیبت ها خودداری کنند.

وی در بخش دیگری از این خطبه ها خطاب به مسوولان ملی و شهرستانی گفت: برای اثبات خودتان نکات ضعف دیگران را مطرح نکنید، چرا که مردم از نکات ضعف خبر داشتند و نکات مثبت شما را تشخیص دادند و شما را آوردند.