امام جمعه موقت قشم:مسئولین شهرستان قشم باید انتقادپذیرباشند

امام جمعه موقت قشم گفت :مسئولین شهرستان قشم باید انتقادپذیرباشند به گزارش هرمزانلاین به نقل از قشم آزاد؛ حجت الاسلام احمد غلامی در خطبه های نماز جمعه این هفته قشم افزود: همانطور که آستانه تحمل امام محمد باقر(ع) آنقدر بالا بود که حتی در مقابل توهین نیز بر نمی آشفت و با ادب و محبت […]

امام جمعه موقت قشم گفت :مسئولین شهرستان قشم باید انتقادپذیرباشند

به گزارش هرمزانلاین به نقل از قشم آزاد؛ حجت الاسلام احمد غلامی در خطبه های نماز جمعه این هفته قشم افزود: همانطور که آستانه تحمل امام محمد باقر(ع) آنقدر بالا بود که حتی در مقابل توهین نیز بر نمی آشفت و با ادب و محبت به توهین کننده پاسخ می داد، بطوری که او از کرده خود پشیمان می گشت.
وی با تسلیت سالروز شهادت امام محمد باقر(ع)، وجود تضارب آرا دردوره آن امام همام را نشانه ای از خصوصیت انتقاد پذیری آن حضرت دانست و گفت: امامان ما توانستند با این گونه خصوصیات، دین اسلام را حفظ و زنده نگه دارند.
خطیب نماز جمعه این هفته قشم در بخش دیگری از این خطبه ها به اعیاد بزرگ قربان و غدیر به عنوان دو مناسبت در هفته های آینده اشاره کرد و بر ضرورت شناخت فلسفه این اعیاد اسلامی تاکید کرد.
حجت الاسلام غلامی همچنین با گرامیداشت هفته نیروی انتظامی، این نیرو را مولود انقلاب خواند و گفت: امنیت و آرامش امروز جامعه ما مرهون زحمات و تلاش های شبانه روزی ماموران انتظامی است و مسئولان موظفند برای جبران خدمات این عزیزان، وضعیت معیشتی آنها را مورد توجه قرار دهند و حقوق آنها را ترمیم نمایند.
بر اساس این گزارش سرهنگ محمد بوستانی فرمانده انتظامی شهرستان قشم نیز در این آیین با تقدیر از همکاری خوب مردم قشم با ماموران انتظامی، گزارشی از عملکرد شش ماهه این فرماندهی را برای نمازگزاران قشمی ارائه کرد و از کسب مقام اول این فرماندهی در ارزیابی عملکرد شش ماهه اول امسال در استان خبر داد