امام جمعه قشم: از بین بردن وحدت اسلامی هدف راهبردی دشمنان اسلام است

امام جمعه قشم گفت:هدف اصلی دشمنان اسلام اختلال و ازبین بردن وحدت دربین مسلمانان است به گزارش پایگاه خبری قشم آزاد؛ رضاجوکار امام جمعه ی شهرستان قشم در مراسم تجلیل ازسادات درروستای گیاهدان گفت: حماسه سیاسی کشور با تدبیر مقام معظم رهبری و حضور مردم در صحنه شکل گرفت و اکنون مردم و مسئولان در […]

امام جمعه قشم گفت:هدف اصلی دشمنان اسلام اختلال و ازبین بردن وحدت دربین مسلمانان است

به گزارش پایگاه خبری قشم آزاد؛ رضاجوکار امام جمعه ی شهرستان قشم در مراسم تجلیل ازسادات درروستای گیاهدان گفت: حماسه سیاسی کشور با تدبیر مقام معظم رهبری و حضور مردم در صحنه شکل گرفت و اکنون مردم و مسئولان در کنار همدیگر در جهت تحقق حماسه اقتصادی گام برمی‌دارند.

وی افزود: هدف اصلی و راهبردی دشمن در مقطع کنونی از بین بردن اتحاد اسلامی میان مسلمانان واقعی است و همه باید در برابر این توطئه ایستادگی کنند.

وی گفت: وحدت تمام سرمایه مسلمین است و نباید با تحریکات دشمنان آن را بازیچه کرده و اجازه داد ذره‌ای به آن خدشه وارد شود.

حجت الاسلام “جوکار” بر ضرورت تکریم سادات از سوی مردم و مسئولان تاکید کرد و یادآور شد: کسانی که خواستند نام و وجود پیامبر گرامی اسلام را از زندگی مردم ایران حذف کنند با پیروزی انقلاب اسلامی و استقرار نظام اسلامی در رسیدن به این آرزوی خود ناکام ماندند.

شیخ “عبدالرحیم خطیبی” امام جمعه اهل سنت قشم  با اشاره به اینکه گرامی ترین انسان ها در نزد خداوند پرهیزگارترین آنهاست، پرهیز از افراط و تفریط را در اکرام سادات ضروری دانست و بر اولویت اکرام در شرایط مساوی تاکید کرد.