امام جمعه قشم : آسودگی خاطر اجتماعی، هدیه نیروی انتظامی به مردم است

امام جمعه قشم گفت:  آسودگی خاطر اجتماعی، هدیه ی گرانبهای نیروی انتظامی به مردم شهرستان قشم است. به گزارش هرمزآنلاین ؛ حجت الاسلام رضا جوکاربا بیان اینکه نیروی انتظامی قشم همیشه در حال پیشرفت و ارتقاء بوده است، اظهار داشت: ورود آگاهانه و عادلانه نیروی انتظامی قشم در بحران ها بسیار چشمگیر و افتخار آمیز […]

امام جمعه قشم گفت:  آسودگی خاطر اجتماعی، هدیه ی گرانبهای نیروی انتظامی به مردم شهرستان قشم است.

به گزارش هرمزآنلاین ؛ حجت الاسلام رضا جوکاربا بیان اینکه نیروی انتظامی قشم همیشه در حال پیشرفت و ارتقاء بوده است، اظهار داشت: ورود آگاهانه و عادلانه نیروی انتظامی قشم در بحران ها بسیار چشمگیر و افتخار آمیز بوده است به نوعی که در هر زمان پشتوانه قابل اعتماد مردم،بوده است.
وی  با اشاره به فرا رسیدن هفته نیروی انتظامی، گفت: بزرگترین سرمایه نیروی انتظامی، مردم هستند و اقتدار آنها به همکاری بیشتر آحاد مردم مرتبط است.

امام جمعه قشم اظهار داشت: کسی که متصدی یک مقام مقدس و والاست باید مراقب رفتار و اخلاق خود باشد، زیرا هرگونه لغزش در رفتار و عملکرد فرد اختلالاتی در آن مقطع ایجاد می‌کند این همان اصلی است که باید در بین نیروهای انتظامی، نیروهای اطلاعات و قضات مورد توجه قرار گیرد.

وی در پایان با تشکر از زحمات شبانه روزی فرمانده و پرسنل فرماندهی انتظامی شهرستان قشم از آنها خواست درعین برخورد نرم و مهربانانه با عاملان فساد، در صورت تکرار، با قاطعیت و شدت عمل با آنها برخورد نمایند.