امام جمعه قشم:هدف دشمن نابودی اسلام است

امام جمعه قشم گفت:امروز تلاش دشمنان اسلام در راه نابودی دین مبین اسلام و مردم مسلمان جهان است   به گزارش خبرنگارهرمزآنلاین،حجت الاسلام رضا جوکار امام جمعه  شهرستان قشم در خطبه های  نماز جمعه این هفته در مصلی این شهربا بیان اینکه دشمن اصلی اسلام اسرائیل غاضب و آمریکای جهانخوار است افزود، هدف دشمنان نابود […]

امام جمعه قشم گفت:امروز تلاش دشمنان اسلام در راه نابودی دین مبین اسلام و مردم مسلمان جهان است

 

به گزارش خبرنگارهرمزآنلاین،حجت الاسلام رضا جوکار امام جمعه  شهرستان قشم در خطبه های  نماز جمعه این هفته در مصلی این شهربا بیان اینکه دشمن اصلی اسلام اسرائیل غاضب و آمریکای جهانخوار است افزود، هدف دشمنان نابود کردن دین اسلام ناب محمدی است.

جوکارافزود: ملت های مسلمان ما آگاه و هوشیارهستند و در برابر توطئه های دشمنان دین اسلام مقابله می کنند .

امام جمعه شهرستان قشم تاکید کرد:امروزه دشمن دست به تخریب و آلوده کردن فکر و ذهن جامعه به خصوص نسل جوان است جوانان باید با تفکراسلامی از پیشروی دشمن جلو گیری کنند.

خطیب نماز جمعه این هفته قشم در بخش دیگری از خطبه های خود با تبریک فرا رسیدن هفته دولت گفت:غربی ها ونوکران غرب بدانند اگر جنگی در منطقه رخ دهد در آتش ملت ها می سوزند و اگر کاری را شروع کنند همانجا نقطه نابودی‌اشان خواهد بود .

امام جمعه قشم با استناد به آیات قران کریم هدف آفرینش جن و انس عبادت یاد کرد وگفت: اگر کسی عزت می‌خواهد باید اطاعت خدا را در پی داشته و خود را از معصیت دور کند.

وی ادامه داد: خداوند انسان‌ها را در همه اعمال مختار قرار داده است اما به مؤمنان اجازه نداده که خود را ذلیل و خوار کند.

جوکارعبادت را  داروی امراض روحی دانست و تاکید کرد: درمان افسردگی با تکیه بر خداوند و انجام عبادت‏ها، از جمله پاسخ دهنده‏ترین و کارآ‏ترین راه‏های درمان این اختلال است که می‏تواند بدون کدام عارضه جانبی ریشه این اختلال را در بدن از جا کند.