امام جمعه قشم:شیعه و سنی یا بومی وغیر بومی در جزیره قشم یکسان هستند

امام جمعه قشم گفت: شیعه و سنی یا بومی و غیر بومی در جزیره قشم تفاوتی با یکدیگر ندارند و همه فرزندان این منطقه هستند. به گزارش هرمزآنلاین: حجت الاسلام رضا جوکار روز سه شنبه در آیین تودیع و معارفه مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم در تالار وحدت شهر قشم افزود: بدیهی است بومیانی که […]

امام جمعه قشم گفت: شیعه و سنی یا بومی و غیر بومی در جزیره قشم تفاوتی با یکدیگر ندارند و همه فرزندان این منطقه هستند.

به گزارش هرمزآنلاین: حجت الاسلام رضا جوکار روز سه شنبه در آیین تودیع و معارفه مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم در تالار وحدت شهر قشم افزود: بدیهی است بومیانی که تحصیلات و تجارب بالایی دارند باید در منطقه خودشان خدمت بکنند و نباید برای کار کردن به مناطق دیگر بروند.
وی، رعایت شایسته سالاری در انتخاب مدیران و کارشناسان سازمان منطقه آزاد قشم را یک ضرورت خواند و گفت: یکی از ویژگی های شایستگی افراد نیز این باید باشد که هم برای دین مردم و هم برای دنیای مردم کار کنند.
به گفته وی، همه امنیت، آرامش و رفاه امروز کشور مدیون خون شهداست و مسؤولانی موفق هستند که با درک این موضوع روحیه خدمتگذاری به مردم رابه اوج خود برسانند.
امام جمعه قشم در بخش دیگری از سخنان خود با ستایش از تعامل خوب اسفندیار حیدری پور مدیرعامل سابق منطقه آزاد قشم با مردم و علمای شیعه و سنی جزیره، انتصاب دکتر شهریار مشیری را به عنوان مدیرعامل این منطقه تبریک گفت و خاطرنشان کرد: مردم این جزیره دکتر مشیری را از آن خودشان می دانند و شایسته است که وی با ارج نهادن به این محبت مردم، ارتباط خودش را با آنها تسهیل کند.
در این آیین دکتر شهریار مشیری به عنوان رییس هیأت مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم معرفی و از خدمات اسفندیار حیدری پور همتای قبلی وی تقدیر و تشکر شد.