امام جمعه قشم:روز قدس روزتجلی حماسه ی سیاسی است

“رضا جوکار”امام جمعه شهرستان قشم در خطبه های نماز جمعه ی این شهرستان قشم با بیان اینکه مردم این جزیره امروز پرشورتر و مؤمن‌تر از هر سال و به عنوان پرچمدار برقراری عدالت در جهان در این مراسم شرکت می‌کنند، گفت: روز قدس، روزی است که جبهه شیطان انشاءالله منزوی خواهد شد. به گزارش شبکه […]

“رضا جوکار”امام جمعه شهرستان قشم در خطبه های نماز جمعه ی این شهرستان قشم با بیان اینکه مردم این جزیره امروز پرشورتر و مؤمن‌تر از هر سال و به عنوان پرچمدار برقراری عدالت در جهان در این مراسم شرکت می‌کنند، گفت: روز قدس، روزی است که جبهه شیطان انشاءالله منزوی خواهد شد.


به گزارش شبکه ی اطلاع رسانی هرمز، حجت الاسلام و المسلمین رضا جوکار”در خطبه های نماز جمعه شهرستان قشم افزود: روز جهانی قدس روز بیداری مسلمانان و هشداری برای همه ابرقدرت های دنیا است.

وی افزود: روز قدس، یک نماد است، روز قدس، نماد زنده بودن بشریت و نماد تلاش خستگی‌ناپذیر بندگان صالح برای استقرار عدالت در جهان است.

جوکار ادامه داد: همان طور که مقام معظم رهبری فرمودند تجلیل از این روز بزرگ و کمک به برپایی این گونه راهپیمایی‌ها در حمایت از قدس شریف و مردم مظلوم فلسطین برای همه مسلمانان و آزادگان جهان یک نوع تکلیف و واجب است، ما هم به حکم مقام معظم رهبری امروز به عنوان یک وظیفه شرعی در

راهپیمایی روز قدس شرکت کردیم و بیعت خودمان را با رهبر عظیم الشان کشورمان اعلام داشتیم و یاد و خاطره امام بزرگوار را زنده کردیم.