امام جمعه قشم:امریکا زمانی می تواند طعم دوستی با ایران را بچشد که صداقت خود رابه این ملت ثابت کند.

امام جمعه قشم گفت: امریکا زمانی می تواند طعم دوستی با ایران را بچشد که صداقت خود رابه این ملت ثابت کند. به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمزآنلاین ؛ حجت الاسلام رضا جوکار در آیین نماز جمعه این هفته قشم افزود: اگر آمریکا دست از دشمنی بردارد، ملت ایران به تبعیت از رهبر معظم انقلاب، […]

امام جمعه قشم گفت: امریکا زمانی می تواند طعم دوستی با ایران را بچشد که صداقت خود رابه این ملت ثابت کند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمزآنلاین ؛ حجت الاسلام رضا جوکار در آیین نماز جمعه این هفته قشم افزود: اگر آمریکا دست از دشمنی بردارد، ملت ایران به تبعیت از رهبر معظم انقلاب، تقاضای دوستی این کشور را می پذیرد.

خطیب نماز جمعه این هفته قشم شرط اول دوستی ایران و آمریکا را فرو ریختن دیوار بلند بی اعتمادی ملت ایران به این کشور دانست و گفت: این دیوار فرو نمی ریزد مگر اینکه دولتمردان آمریکا صداقت خود را در عمل نشان بدهند.

به گفته وی به رسمیت شناخته شدن حقوق مسلم ملت ایران و لغو تحریم ها از سوی آمریکا از نشانه های بارز صداقت آنها محسوب می شود.

وی  با اشاره به فرا رسیدن هفته نیروی انتظامی، گفت: بزرگترین سرمایه نیروی انتظامی، مردم هستند و اقتدار آنها به همکاری بیشتر آحاد مردم مرتبط است.

امام جمعه قشم اظهار داشت: کسی که متصدی یک مقام مقدس و والاست باید مراقب رفتار و اخلاق خود باشد، زیرا هرگونه لغزش در رفتار و عملکرد فرد اختلالاتی در آن مقطع ایجاد می‌کند این همان اصلی است که باید در بین نیروهای انتظامی، نیروهای اطلاعات و قضات مورد توجه قرار گیرد.

وی در پایان با تشکر از زحمات شبانه روزی فرمانده و پرسنل فرماندهی انتظامی شهرستان قشم از آنها خواست درعین برخورد نرم و مهربانانه با عاملان فساد، در صورت تکرار، با قاطعیت و شدت عمل با آنها برخورد نمایند.