افزایش ۱۴۰ درصدی آمار معتکفین در شهرستان قشم

مسئول سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان قشم :با استقبال جوانان از آئین عبادی اعتکاف جمعیت مومنین معتکف نسبت به سال قبل ۱۴۰ درصد افزایش یافت. وی ضمن تقدیر از حمایت های امام جمعه محترم ، بسیج دانشجویی ، شهرداری قشم  و سازمان منطقه آزاد در برگزاری مراسم اعتکاف شهرستان قشم گفت : در آئین ایام البیض […]

مسئول سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان قشم :با استقبال جوانان از آئین عبادی اعتکاف جمعیت مومنین معتکف نسبت به سال قبل ۱۴۰ درصد افزایش یافت.
وی ضمن تقدیر از حمایت های امام جمعه محترم ، بسیج دانشجویی ، شهرداری قشم  و سازمان منطقه آزاد در برگزاری مراسم اعتکاف شهرستان قشم گفت : در آئین ایام البیض رجبیه امسال ۵۱۰ نفر شرکت داشتند که نسبت به سال قبل رشد ۱۴۰ درصدی داشت.

غلامی افزود: آنچه در مراسم اعتکاف امسال مشهود بود حضور نوجوانان و جوانانی بود که با دوری از زندگی روزمره و مادی خود را با لذت های معنوی عبادت و بندگی آشنا ساختند.
مسئول اداره تبلیغات اسلامی قشم تاثیر اعتکاف برای قشر جوان را اثر بخش تر و مفید تر از سایر اقشار عنوان نمود و بیان داشت : انسان در سنین جوانی بهتر می تواند تمرین و تجربه ی یک ارتباط شیرین با منبع و منشأ معنوی ایجاد کند و این خطوط همراه با فکر و ذکر، شخصیت در حال شکل گیری جوان را جهت مند و مستعد در میدان و جبهه خوبان عالم قرار خواهد داد.
وی خاطر نشان کرد: سه روز تمرین نماز شب ، مناجات سحرگاهی ، سه روز افطار و دعا ، مستحباب پیش از افطار، سه روز استفاده از اساتید برتر اخلاقی و معرفتی و قاریان برتر و ارتباط با دوستان که نگاه به آنان و ارتباط با آنان انسان را به خداوند متعال نزدیکتر خواهد کرد.