افزایش ۱۳۳ درصدی کاهبرداری در قشم

فرمانده انتظامی قشم افزایش ۱۳۳ درصدی کلاهبرداری در قشم خبر داد و گفت : مردم در خرید ، فروش و اجاره منازل یاموارد دیگر مراقب کلاهبرداران باشند .  سرهنگ داوود محمودزاده ، فرمانده انتظامی شهرستان قشم پیش از ظهر امروز در نشست خبری به مناسبت گرامیداشت هفته نیروی انتظامی ضمن تسلیت ایام سوگواری اباعبدالله الحسین […]

فرمانده انتظامی قشم افزایش ۱۳۳ درصدی کلاهبرداری در قشم خبر داد و گفت : مردم در خرید ، فروش و اجاره منازل یاموارد دیگر مراقب کلاهبرداران باشند .

 سرهنگ داوود محمودزاده ، فرمانده انتظامی شهرستان قشم پیش از ظهر امروز در نشست خبری به مناسبت گرامیداشت هفته نیروی انتظامی ضمن تسلیت ایام سوگواری اباعبدالله الحسین (ع) و تبریک هفته ناجا اظهار داشت: نیروی انتظامی به عنوان محور اصلی امنیت جامعه با همکاری همه جانبه مردم عرصه را بر سودگران تنگ کرده است .

وی از افزایش ۱۳۳ درصد کاهبرداری در قشم خبر داد و افزود : کلاهبرداری در خرید ، فروش و اجاره منازل یکی از بیشترین جرایمی است که در این چندماه رشدچشمگیری داشته است ، پلیس در برخورد با قانون‌شکنان با تمام توان عمل می‌کند.

فرمانده انتظامی قشم نقش مردم در کاهش جرایم انکار ناپذیر دانست و افزود : ما امروزه به امنیت کشورمان علارغم اینکه دشمنی دشمنان بیشتر شده است می بالیم که این نشان از همراهی و کمک مردم در ماموریت ها است .

سرهنگ محمود زاده با اشاره به آمار جرایم در این شهرستان گفت : در ۶ ماهه اول سال جاری تماس های مردمی یک درصد کاهش ، سرقت ۱۵ درصد کاهش و دستگری ۱۲۵ نفر متهم دراین رایطه ، افزایش کشف مواد مخدر ، ماهواره ۳۳ کاهش ، کشف مشروبات الکلی ۸۰ درصد افزایش ، افزایش ۱۰ درصدی دستگیری اتباع بیگانه (۵۸۳ نفر)، کاهش ۱۵ درصدی تصادفات جاده ای ، کاهش ۳۸ درصدی فوتی و جرایم خشن یک مورد قتل بوده که نسبت به سال گذشته رشدی نداشته است .

فرمانده انتظامی قشم تاکید کرد :باتوجه به اینکه استفاده ازموتورسیکلت برای افراد فاقد گواهینامه غیرقانونی بوده وپیگرد قانونی دارد، از هفته آینده موتورسیکلت ها در مدارس این شهرستان جمع آوری می شود .

وی به برنامه های شاخص در این هفته اشاره کرد و گفت : غباروبی قبور مطهر شهدا ، صبحگاه مشترک ، اهدای خون ، جلسه هم اندیشی ، عیادت از بیماران ،دیدار با خانوداه شهدا ،ساحل نوردی ، رژه خودرویی ،نشست تخصصی دانش بنیان ، آموزش همگانی و پیشگیری از جمله برنامه های هفته ناجا در این شهرستان می باشد .

فرمانده انتظامی شهرستان قشم در پایان از رسانه هایی که در راستای کمک به امنیت این شهرستان قلم زدند تشکر و قدردانی کرد و از برخی از رسانه های مجازی خواست از بزرگنمایی خودداری کنند .