اعضای شورای شهر قشم از پروژه های شهرداری بازدید کردند

به گزارش پایگاه خبری هرمز به نقل از واحد روابط عمومی شهرداری قشم ، رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر در بازدید از پروژه های عمرانی شهرداری بر انجام به موقع و با کیفیت پروژه ها تاکید کردند . علی رستمی فر رئیس شورای اسلامی شهر قشم در این بازدید ، ضمن تقدیر و تشکر […]

به گزارش پایگاه خبری هرمز به نقل از واحد روابط عمومی شهرداری قشم ، رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر در بازدید از پروژه های عمرانی شهرداری بر انجام به موقع و با کیفیت پروژه ها تاکید کردند .
علی رستمی فر رئیس شورای اسلامی شهر قشم در این بازدید ، ضمن تقدیر و تشکر از عوامل اجرایی ، ضمن تاکید بر اجرای پروژه های عمرانی طی یک برنامه زمان بندی از سوی شهرداری و رفع موانع اجرایی، خواستار افزایش کیفیت و سرعت اجرا پروژه ها شد .
وی تصریح کرد : نمایندگان مردم در شورای اسلامی شهر بر خدمت به شهروندان تاکید ویژه ای دارند و از پروژه هایی که عام المنفعه است حمایت کامل می کنند .
حسن زاده عضو شورای اسلامی شهر ، بر نیاز سنجی انجام پروژه ها تاکید کرد و گفت : شهرداری پیش از برنامه ریزی اجرای پروژه های عمرانی ، نیاز شهروندان را در اولویت قرار داده و خواسته مردم مورد توجه قرار گیرد . وی افزود : شهروندان باید در انجام پروژه های شهر نقش نظارتی داشته باشند .
بازماندگان عضو شورای اسلامی شهر نیز در این بازدید با تقدیر از نقش شورایاران محلات گفت : پس از پایان مراحل ساخت پروژه ها در بحث نگهداری آنها شورایاران و شهردارداران محلات به نحو شایسته ای عمل می کنند که باید از آنها تقدیر بعمل آید .
رحیمی هلری سرپرست شهرداری قشم در این بازدید از حمایت های همه جانبه شورا تقدیر نمود و بیان داشت : در مدت زمان کوتاهی که به خواست شورای اسلامی شهر ، سرپرستی شهرداری قشم را به عهده گرفته ام ، سعی بر این شده که تمامی کارها بصورت جهادی اقدام گردد .
سرپرست شهرداری قشم با اشاره به اقدامات انجام گرفته در این مدت گفت : اجرای ۱۰ هزار متر مربع آسفالت در شهرکت های بوستان ، سام و زال ، نریمان از جمله اقداماتی است که در این مدت کوتاه انجام گرفته است .
وی افزود : کمک هایی نیز برای واحد های آموزشی سطح شهر انجام گرفته که آسفالت مدرسه دکتر حسابی و ایزوگام نمودن مدرسه خرد از جمله اقدامات شهرداری بمناسبت بازگشایی مدارس می باشد .