اعزام ۳۸مبلغ به مناسبت ماه رمضان در سطح شهرستان قشم

حجت الاسلام غلامی رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان قشم در گفتگو با هرمز آنلاین از اجرای برنامه های متنوع در ماه مبارک رمضان خبر داد. غلامی ضمن تبریک حلول ماه مبارک رمضان و آرزوی توفیق وقبولی طاعات  برای مومنین شهرستان قشم از اعزام ۳۸ نفر مبلغ دینی ویژه ماه مبارک رمضان در مساجد و تکایای […]

حجت الاسلام غلامی رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان قشم در گفتگو با هرمز آنلاین از اجرای برنامه های متنوع در ماه مبارک رمضان خبر داد.

غلامی ضمن تبریک حلول ماه مبارک رمضان و آرزوی توفیق وقبولی طاعات  برای مومنین شهرستان قشم از اعزام ۳۸ نفر مبلغ دینی ویژه ماه مبارک رمضان در مساجد و تکایای شهر قشم و همچنین روستاهای جزیره خبر داد و اضافه کرد با توجه به مقارن بودن ماه رمضان و تعطیلی مدارس کلاسهای ویژه آموزش قرآن در سطوح مختلف در۱۱ پایگاه  تابستانی در حال اجرا است.

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی گفت مراسم جز خوانی قرآن کریم و قرائت دعای افتتاح و سخنرانی هر شب در مساجد بر اساس سنت دیرینه در شهر قشم برگزار می گردد. وی افزود با توجه به نیاز تدبیر و تعمیق در آیات قرآن جلسه تفسیر قرآن کریم هر روز در مسجد امام حسین (ع) قشم توسط امام جمعه شهرستان حجه الاسلام والمسلمین جوکار در بین نماز ظهر و عصر برگزار می گردد.

ایشان    تهیه و توزیع کتاب ادعه برای مساجد و تکایا به تعداد ۲۰۰۰ جلد ، تهیه و توزیع اوقات شرعی شهر قشم در تیراژ ۳۰۰۰ برگ ، کمک به ایتام و افراد بی سرپرست به صورت غیر نقدی و همچنین پاسخگویی به مسائل شرعی را از دیگر برنامه های فرهنگی ماه مبارک رمضان  اعلام نمود

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان قشم برگزاری همایش ائمه جماعت و جمعه تشیع و تسنن شهرستان قشم با حضور یکی از شخصیتهای سازمان فرهنگ وارتباطات با موضوع وحدت و مسائل جهان اسلام را یکی از مهمترین برنامه های این نهاد دانست که در طی چند روز آینده برگزار خواهد گردید.