اعزام کاروان راهیان نور قشم به مناطق عملیاتی جنوب کشور

مسئول کاروان راهیان نور قشم در حاشیه این مراسم گفت:این کاروان که با حضور هشتاد نفر از بسیجیان مساجد ومحلات خواهر و برادر از جزایر هرمز ، قشم و هنگام بودند به مدت پنج روز از مناطق عملیاتی جنوب بازدید خواهند کرد. محمود زرنگاری افزود: این کاروان را نیروهای مختلف  روحانی، راوی،امدادگر، مداح و عوامل […]

مسئول کاروان راهیان نور قشم در حاشیه این مراسم گفت:این کاروان که با حضور هشتاد نفر از بسیجیان مساجد ومحلات خواهر و برادر از جزایر هرمز ، قشم و هنگام بودند به مدت پنج روز از مناطق عملیاتی جنوب بازدید خواهند کرد.

محمود زرنگاری افزود: این کاروان را نیروهای مختلف  روحانی، راوی،امدادگر، مداح و عوامل مختلف فرهنگی و پشتیبانی همراهی می‏کنند.

وی خاطر نشان کرد: در مدت پنج روز اردو، شرکت‏ کنندگان از مناطق عملیاتی، طلائیه، فتح ‏المبین، شلمچه، اروندکنار، شوش دانیال، هویزه، دهلاویه، فکه و خرمشهر و آبادان  دیدن خواهند کرد.

مسئول کاروان راهیان نور قشم اظهار داشت : این کاروان آخرین کاروان راهیان نور شهرستان قشم در ایام نوروز است که به مناطق عملیاتی دوران دفاع مقدس اعزام می‏ شود و کاروان داشجویی در اسفند ماه در قالب ۵ دستگاه اتوبوس به این مناطق اعزام شده بودند .

وی با اشاره به اینکه اعزام کاروان راهیان نور تأثیر به‌سزایی در گسترش فرهنگ جهاد و شهادت در جامعه دارد، بیان کرد: وظیفه همه ما بسط و گسترش فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه است و اعزام کاروان‏های راهیان نور یکی از راه‏های گسترش فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه انقلابی ماست.

زرنگاری با تأکید بر مقوله فرهنگ‌سازی گفت: همه باید سعی کنیم در سال اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی با الگو گیری از فرهنگ و تفکر ناب ایثار و شهادت که برگرفته از فرهنگ ناب اسلام و عاشوراست در فرهنگ سازی اقتصاد مقاومتی و اجرایی شدن دستورات مقام معظم رهبری نقش خود را ایفا کنیم.